Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1296
Alpina , 3
Audi , 5962
Bentley , 4
BMW , 6041
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 645
Chrysler , 131
Citroën , 2710
Corvette , 4
Dacia , 133
Daewoo , 632
Daihatsu , 59
Dodge , 47
Ferrari , 2
Fiat , 3423
Ford , 4517
GMC , 1
Honda , 421
Hummer , 14
Hyundai , 974
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 98
Jeep , 294
Kia , 596
KTM , 1
Lada , 449
Lancia , 193
Land Rover , 365
Lexus , 39
Lifan , 1
Lincoln , 10
Maserati , 5
Mazda , 674
Mercedes-Benz , 7751
MG , 5
MINI , 286
Mitsubishi , 410
Morgan , 1
Nissan , 613
NSU , 1
Opel , 8158
Peugeot , 4081
Piaggio , 7
Pontiac , 3
Porsche , 111
Proton , 4
Renault , 3977
Rover , 230
Saab , 53
Seat , 2262
Škoda , 878
Smart , 253
Spyker , 1
Ssangyong , 82
Subaru , 53
Suzuki , 399
Tata , 4
Toyota , 846
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 14
VW Volkswagen , 13880
Volvo , 325
Wartburg , 9
Yugo , 443
Zastava , 251

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

11 мај 14:43
Linku:
, ,

Audi A4 2.0tdi 140ks

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
12 мај 13:23
Linku:
Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

3 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 17:21
Linku:
, ,

Opel Omega 2.0l 123.000km staklo

1 799 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 06:27 Претпријатие ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE COUPE MODEL 2013

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:22 , ,

Bmw X5 XDrive M 3.0 diesel

43 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 05:24 , ,

Audi A4 SLine 2.0 2007 top sostojba

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:06 , ,

BMW 525 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 04:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:53 , ,

MERCEDES E300 HYBRID TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:26 ,

Audi A6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:17 Претпријатие , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:54
Linku:
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:50 , ,

ALFA ROMEO 159

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:50
Linku:
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:14 Претпријатие ,

BMW 116D 85kw i sest brzini facelift 2010

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 ,

Peugeot 307

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 01:09 Претпријатие ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE COUPE MODEL 2013

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:08 Претпријатие ,

BMW 116D 85kw i sest brzini facelift 2010

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:59 , ,

Mazda 6 2.0 136ks

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:58 , ,

Se Prodava Mercedes CLA 200

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:26 , ,

Peugeot 307

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:24 , ,

OPEL ASTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:22 , ,

BMW 525D XDRİVE 4X4

9 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:18 , ,

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:14 , ,

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 00:06
Linku:
, ,

HYUNDAI IX 35 2.0 CRDI 4X4 2012 GOD. NEUVEZENA

11 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации