Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили

Audi , 61
BMW , 56
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 18
Dacia , 1
Fiat , 17
Ford , 17
Honda , 3
Hyundai , 6
Jeep , 4
Kia , 2
Lancia , 5
Lifan , 1
Mazda , 11
MINI , 3
Nissan , 3
Opel , 45
Peugeot , 24
Porsche , 2
Renault , 27
Saab , 1
Seat , 16
Škoda , 5
Subaru , 1
Suzuki , 2
Toyota , 11
Volvo , 7
Yugo , 5

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

09 јан. 12:59
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz Class B 180 CDI

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:31
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 150KW/204HP PREMIUM

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:25
Линк
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

21 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 17:16 ,

VW SHARAN 2.0 TDI 7 SEDISTA / MOZI I ZAMENA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:54 , ,

Prodavam ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 2010god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:25 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

21 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:20 , ,

Seat Ibiza 1.4 -09 benzin i plin

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:13 , ,

Seat Ibiza 1.4 2009god benzin/plin

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:56 ,

Chevrolet Rezzo -07

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 11:43 , ,

BMW X3 2.0D X-DRIVE -08 FACELIFT BI XENON EKSTRA

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:39 , ,

VW GOLF 6 1.6TDI -10 COMFORTLINE ODLICNA SOSTOJBA

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:39 ,

BMW 530d GT

17 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:28 ,

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

27 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -06 PERFEKTNA AVTO NIKI

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:31 , ,

MERCEDES-BENZ B CLASSA 180 CDI -06

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

20 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 09:08 , ,

CITROEN JUMPY PATNICKO TRENDY 1,6 HDI KUPEN MK-08

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:11 Претпријатие , ,

MINI COOPER CLUBMAN D 1.6 CH

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:00 Претпријатие , ,

MINI COOPER CLUBMAN D 1.6 CH

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:31
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 150KW/204HP PREMIUM

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:23 Претпријатие ,

Audi A6 2.7 Tdi 180ks -07 Swiss Zamena

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:22 Претпријатие ,

BMW 318 2.0D Touring Facelift -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:14 , ,

AUDI A5 COUPE 3.0 Quatro

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:08 Претпријатие , ,

FORD FOCUS 1.6 DIZEL 85KW PROIZVEDENA 2011GODINA

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:07 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.6 TDI 77KW 2010 GODINA SUPER TOP CENA

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:07 Претпријатие , ,

VOLVO V40 CROSS COUNTRI 1.6 DIZEL 84KW 2015 GOD

11 499 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:06 Претпријатие , ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS -11 EKSTRA

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:05 Претпријатие , ,

BMW 118 DIZEL 105KW 142KS -09 MOZE RAZMENA

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:05 Претпријатие , ,

LAND ROVER FREELANDER 2.2 DIZEL 4X4 AVTOMATIK

8 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:03 Претпријатие , ,

MITSUBISHI COLT 1.5 DIZEL -04 SUPER

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:02 Претпријатие , ,

SUZUKI SX4 1.6 DIZEL 66KW 90KS -07

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:00 Претпријатие , ,

MERCEDES E280 CDI AVANTGARDE 2004 GODINA

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:07 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA -12

9 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:06 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:01 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток