Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 3
Alfa Romeo , 187
Alpina , 5
Artega , 1
Audi , 414
Bentley , 5
BMW , 674
Buick , 3
Cadillac , 8
Chevrolet , 344
Chrysler , 35
Citroën , 668
Corvette , 3
Dacia , 44
Daewoo , 356
Daihatsu , 47
Dodge , 10
Ferrari , 2
Fiat , 1290
Ford , 1104
GMC , 2
Honda , 167
Hummer , 9
Hyundai , 366
Infiniti , 3
Jaguar , 20
Jeep , 25
Kia , 155
Lada , 269
Lancia , 65
Land Rover , 15
Landwind , 1
Lexus , 16
Lincoln , 11
Maserati , 2
Maybach , 3
Mazda , 184
MG , 3
MINI , 207
Mitsubishi , 154
Morgan , 1
Nissan , 109
NSU , 3
Opel , 2393
Peugeot , 869
Piaggio , 4
Pontiac , 3
Porsche , 54
Proton , 4
Renault , 890
Rover , 79
Saab , 13
Seat , 519
Škoda , 234
Smart , 218
Ssangyong , 2
Subaru , 30
Suzuki , 262
Toyota , 254
Triumph , 4
UAZ , 9
VW Volkswagen , 1852
Volvo , 47
Wartburg , 5
Yugo , 342
Zastava , 211

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 22:23
Link:
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:28
Link:
,

Renault Megane RS Trophy 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 14:05
Link:
, ,

Peugeot 308 kako novo

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 13:43 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO 1.2 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:39 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:32 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:29 , ,

Se prodava BMW Z4 vo odlicna sostojba

9 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:27 Претпријатие , ,

SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:06 , ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 12:34 ,

Proton 1998 benizn

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:02 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.6 benz -03

2 490 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:38 , ,

SE PRODAVA PEUGEOT 107

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
Денес 11:35 , ,

BMW GT550i 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:34 , ,

Mecedes-Benz A 150 klasa 2006

4 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 11:31 ,

VW Scirocco 1.4TSI 122ks Redizajn

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:27 , ,

Toyota RAV4 Hybrid 2019 benzin 2.5

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 10:22 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:09 , ,

FORD MUSTANG

16 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:56
Link:
, ,

MERCEDES SLK 280 NE UVEZUVAM

1 МКД

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 09:51 Претпријатие ,

CHEVROLET AVEO 2013

4 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:28 , ,

Mercedes-Benz CLA 180 Coupe

35 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 02:31 , ,

Mini Cooper 1.6S turbo 184ks 2010 nov uvoz

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:17 Претпријатие , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 23:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации