Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 7
Aixam , 2
Alfa Romeo , 941
Alpina , 1
Audi , 5271
BMW , 5119
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 153
Chrysler , 84
Citroën , 1755
Dacia , 49
Daewoo , 14
Daihatsu , 1
Dodge , 32
Fiat , 1713
Ford , 3059
Honda , 133
Hummer , 1
Hyundai , 386
Isuzu , 10
Jaguar , 71
Jeep , 263
Kia , 354
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 114
Land Rover , 354
Lexus , 6
Maserati , 2
Mazda , 413
Mercedes-Benz , 7020
MG , 2
MINI , 69
Mitsubishi , 231
Nissan , 458
Opel , 4874
Peugeot , 2843
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 46
Renault , 2789
Rover , 133
Saab , 37
Seat , 1548
Škoda , 389
Smart , 41
Spyker , 1
Ssangyong , 73
Subaru , 11
Suzuki , 73
Tata , 4
Toyota , 458
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 11736
Volvo , 222
Yugo , 2
Zastava , 5

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 18:02
Линк
,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MNOGU SOCUVAN

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 20:27
Линк
, ,

Mercedes A180

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 13:53
Линк
,

Se prodava VW Polo 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 16:34 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:27 , ,

Mercedes-Benz E 250 Turbo-diesel

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:26 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6Tdi DSG 7G -17

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:21 Претпријатие ,

Peugeot 3008 1.6HDI-FACELIFT -14 euro5

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:14 ,

MERCEDES-BENZ C-KLASSE BERLINE C 180 D AVANTGARDE

19 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:06 , ,

FIAT SCUDO PANORAMA 9-Sedista

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:54 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

6 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:49 , ,

Mercedes-Benz C 250 CDI -15 AMG

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:46 , ,

BMW 330D 231KS -08 CABRIO MOZE ZAMENA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:26 ,

Golf 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:11 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:04 ,

BMW 320

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:49 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:47 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0 DITD 4x4 neuvezen

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:46 , ,

Mercedes-Benz C 320

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:44
Линк
,

BMW 318d e90

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:41 ,

Land Rover Freelander 2 automatic -11

12 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:26 ,

BMW 318 tds 1.6d 1997

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:14 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 66kw 90ks MOZI I ZAMENA

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 14:12 ,

Audi A6

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 , ,

AUDI A6 3x S Line Plus

24 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:02 ,

Audi A6

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток