Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили

Acura , 9
Aixam , 3
Alfa Romeo , 968
Alpina , 3
Audi , 5491
BMW , 5340
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 162
Chrysler , 87
Citroën , 1844
Dacia , 52
Daewoo , 15
Dodge , 33
Fiat , 1773
Ford , 3157
GMC , 1
Honda , 138
Hummer , 1
Hyundai , 408
Isuzu , 10
Jaguar , 68
Jeep , 278
Kia , 364
KTM , 2
Lada , 14
Lancia , 117
Land Rover , 361
Lexus , 6
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 430
Mercedes-Benz , 7247
MG , 2
MINI , 69
Mitsubishi , 234
Nissan , 465
Opel , 5028
Peugeot , 2995
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 51
Renault , 2861
Rover , 132
Saab , 40
Seat , 1611
Škoda , 414
Smart , 44
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 9
Suzuki , 81
Tata , 4
Toyota , 492
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 15
VW Volkswagen , 12245
Volvo , 245
Yugo , 2
Zastava , 5

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 јан. 16:30
Линк
, ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 2008

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 14:59
Линк
, ,

audi A4 2.5 tdi quattro

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:53
Линк
, ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 PS CH

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 16:52 , ,

Mercedes-Benz E 350 Avangard dizel blue efficiency

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:46 Претпријатие ,

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:44 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:39 , ,

VW Polo cllasic

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:35 Претпријатие ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG -16

18 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:35 Претпријатие ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS KLIMA 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:32 Претпријатие ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG -16

18 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:30 ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:27 Претпријатие ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS KLIMA 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:17 , ,

Bmw 320 coupe automatic

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:14 ,

BMW X1 Xdrive 2.0 177ks

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:05 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5 CDI -08 MOBIL-STEF

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:05 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -06 MOBIL-STEF

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 15:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:48 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:47 , ,

Peugeot 1.6 HDI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Денес 15:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:39 , ,

VW GOLF 7 VII 2.0 TDI - 14 AVTOMATIK

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:38 , ,

AUDI A3 1.6 TDI - 17 S-TRONIC

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:38 , ,

MERCEDES BENZ GLK 220 CDI - 15 4-MATIC

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:36 , ,

AUDI A4 3.0 TDI - 15 ALLROAD

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:36 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:35 , ,

AUDI A6 3.0 TDI - 15 QUATTRO

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:13 , ,

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:12 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI ***105KW-143KS***MODEL 2009GODINA

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток