Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 12
Aixam , 2
Alfa Romeo , 1027
Alpina , 3
Audi , 5994
BMW , 5904
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 183
Chrysler , 88
Citroën , 1998
Dacia , 55
Daewoo , 14
Dodge , 45
Fiat , 1905
Ford , 3350
GMC , 1
Honda , 174
Hummer , 1
Hyundai , 442
Infiniti , 2
Isuzu , 11
Jaguar , 77
Jeep , 271
Kia , 406
KTM , 2
Lada , 13
Lancia , 125
Land Rover , 416
Lexus , 7
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 499
Mercedes-Benz , 7899
MG , 2
MINI , 79
Mitsubishi , 248
Nissan , 556
Opel , 5449
Peugeot , 3246
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 64
Renault , 3101
Rover , 143
Saab , 47
Seat , 1775
Škoda , 459
Smart , 47
Spyker , 2
Ssangyong , 80
Subaru , 16
Suzuki , 98
Tata , 4
Toyota , 542
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 17
VW Volkswagen , 13060
Volvo , 270
Yugo , 3
Zastava , 8

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 11:06
Link:
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:07
Link:
,

Mercedes C200

2 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 12:29
Link:
,

VW Passat B8 highline 4motion 2.0tdi 140kw 190hp

24 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 19:31 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.5tdci-2014g

6 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:15 Претпријатие , ,

Mini Cooper D 1.6 hdi

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:15 Претпријатие , ,

Opel Vectra 2.0 dci

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:15 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:49 ,

E250 AMG PAKET

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:18 Претпријатие ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi intensive navi

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6 hdi registriran Mobil Stef

8 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:18
Link:
Претпријатие ,

Peugeot 206 1.4i

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:11 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDi

4 690 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:07 Претпријатие ,

Land Rover Discovery 4

21 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:43 ,

Mercedes-Benz B180 ekstra sochuvana

5 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:43 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi redizajn model 2011 registrirana

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 16:43 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw 320 dizel redizajn registrirana do 05.2023 servisirana

3 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Audi A4 2.7tdi 140kw avtomatik 2009 Avtocentar

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw E90 320D 6 brzini 2008 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:09 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6hdi 90ks model 2008 novo vozilo

5 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi 2009 66kw 90ks

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 dizel 140ks model 2009 servisna kniska nova

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6 CRDI 90ks model 2008 servisna kniga novo

4 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:07 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7cdti redizajn cosmo sedan novo vozilo

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:07 Претпријатие ,

FIAT 500 1.3 MULTIJET-REGISTRIRANA DO 11.2022+ZELEN KARTON!!

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации