Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Aixam , 1
Alfa Romeo , 186
Alpina , 1
Audi , 281
BMW , 282
Chevrolet , 202
Chrysler , 25
Citroën , 314
Corvette , 1
Dacia , 63
Daewoo , 321
Daihatsu , 17
Dodge , 5
Fiat , 577
Ford , 593
Honda , 127
Hummer , 4
Hyundai , 256
Infiniti , 1
Jaguar , 8
Jeep , 19
Kia , 99
Lada , 309
Lancia , 29
Land Rover , 17
Lexus , 6
Mazda , 74
MINI , 29
Mitsubishi , 52
Nissan , 63
Opel , 1167
Peugeot , 394
Piaggio , 2
Porsche , 17
Renault , 442
Rover , 43
Saab , 4
Seat , 217
Škoda , 262
Smart , 3
Ssangyong , 11
Subaru , 18
Suzuki , 99
Tata , 1
Toyota , 108
TVR , 2
UAZ , 5
Volvo , 27
Wartburg , 3
Yugo , 218
Zastava , 138

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

03 мар. 18:38
Линк
, ,

Mercedec-Benz -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 15:43
Линк
, ,

DACIA DUSTER -10 NEUVEZUVANA

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:41
Линк
, ,

MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIC PLIN OD MK

4 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 00:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:59 , ,

Audi A4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:45 , ,

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 110KS LUNA SO PLINSKI URED!

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 21:45 , ,

Fiat Uno 1.0

790 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:30 , ,

BMW 316i

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:53 , ,

PEUGEOT 407 neuvezuvano

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:52 , ,

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:36 ,

Lada Niva 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:10 ,

opel tigra 16v 1.6

14 000 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:47 , ,

FIAT.PUNTO.1.4.BENZIN.03 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.NOVO.FULL

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:25 ,

VW TOURAN 2.0ECO-FUEL FABRCKI METAN NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:20 Претпријатие , ,

TOYOTA COROLLA 1.6 VVTI Atest Plin

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:17 Претпријатие , ,

ALFA MITO 1.4 Fabricki plin

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:16 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 so Atestiran Plin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:16 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.4 Atest Plin NEUVEZENA

5 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:31 , ,

Prodavam Mini Cooper Sport

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 14:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:53 , ,

Renault Kangoo 4x4 1.6 16V

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:52 , ,

Volvo S40 2.4i benzin i plin neuvezena odlicno socuvana

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:48 , ,

Opel Corsa 1.2 Benzin/Plin

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:04 ,

Lada 112 -01

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 12:52 , ,

KIA CEED -08 1.4 FULL OPREMA PLINSKI URED OD MKD

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:36 ,

Honda FR-V -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:08 , ,

CHEVROLET LACCETI 1,4 -06 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:41
Линк
, ,

MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIC PLIN OD MK

4 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:18 , ,

Fiat Idea 1.4 plin benzin -05

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:18 , ,

Hyundai i10 nov uvoz

3 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:41 Претпријатие , ,

Peugeot 207 benzin I plin -09 Avto M&S

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:31 Претпријатие , ,

Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:28 Претпријатие , ,

Hyundai I-20 1.2 Benz/plin 2010god Avto M&S

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:25 ,

Fiat Punto 1.4 2003 Benzin/Plin

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:22 , ,

VW Golf 5 1.4i benzin i plin od Porsche Makedonija

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:50 , ,

PEUGEOT.PARTNER.1.4.BENZIN.09.GOD.ATES.PLIN.OPOZARENO

999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:48 , ,

RENAULT LAGUNA 1.6 BENZIN -98 KLIMA ATES PLIN FULL

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:40 , ,

FORD FOCUS 1.4 BENZIN -05 ATES PLIN KAKO NOVO FULL

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:11 , ,

Ford Focus

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 01:29 , ,

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 00:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар. 23:02 , ,

Peugeot 206 plin benzin atestiran

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации