Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 189
Alpina , 1
Audi , 285
BMW , 276
Chevrolet , 205
Chrysler , 24
Citroën , 303
Corvette , 1
Dacia , 63
Daewoo , 309
Daihatsu , 15
Dodge , 4
Fiat , 560
Ford , 573
Honda , 133
Hummer , 4
Hyundai , 244
Infiniti , 1
Jaguar , 9
Jeep , 20
Kia , 92
Lada , 310
Lancia , 31
Land Rover , 17
Lexus , 6
Lifan , 1
Mazda , 72
MINI , 25
Mitsubishi , 54
Nissan , 61
Opel , 1143
Peugeot , 378
Piaggio , 2
Porsche , 18
Renault , 428
Rover , 41
Saab , 4
Seat , 203
Škoda , 252
Smart , 3
Ssangyong , 12
Subaru , 19
Suzuki , 104
Tata , 1
Toyota , 106
TVR , 2
UAZ , 4
Volvo , 27
Wartburg , 3
Yugo , 220
Zastava , 137

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

13 ноем. 18:19
Линк
, ,

SEAT LEON 1.4 - Prv Sopstvenik

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:37
Линк
, ,

Renault Laguna 2 benzin i plin -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 20:55
Линк
, ,

Peugeot Partner -09

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 14:09 Претпријатие , ,

Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.2 benzin/plin 2007god Avto M&S

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:00 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:32 , ,

Fiat Bravo -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:29 , ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN PLIN -09

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:13 , ,

Ford EcoSport 1.6

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 12:03 ,

Toyota Corolla 1.6 -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:56 , ,

Chevrolet 1.4 plin i benzin

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:39 , ,

MITSUBISHI ASX 1.6

14 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 11:19 , ,

FIAT BRAVO -11 1.4 BENZIN I PLIN

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:19 , ,

Mitsubishi Colt Benzin i Plin

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:31 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN MODEL -11 NOVA

4 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 02:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Вчера 23:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:14 , ,

Skopje

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:01 ,

DAEVO X5 COMBO-REG-PLIN-FUL LUX-ZAMENA

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:08 , ,

Peugeot 207 SW

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:24 , ,

Mercedes-Benz S 350

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:08 , ,

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:00 , ,

AUDI A4 1.8 TNG-PLIN, AUTOMATIC -Regist so zel kart- 2004g.

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:53 , ,

Fiat Coupe 16v

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:46 , ,

Peugeot 407 -05 3.0 155kw benzin i plin

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:45 , ,

CITROEN C4 - ПРВ ГАЗДА

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:38 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:37
Линк
, ,

Renault Laguna 2 benzin i plin -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:28 ,

Se prodava

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:00 Претпријатие ,

Opel Antara 2.4 i 167 KS TNG Ured Full 2015

11 650 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 12:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:17 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:05 Претпријатие , ,

ALFA 156 FUL OPREMA PLIN ATEST REGIATRIRANA 1.8

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:32 ,

PEUGEOT 406

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:02 ,

Daihatsu Gran Move 1.5 benzin i plin 16V

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:01 ,

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:55 Претпријатие , ,

FORD FIESTA -06 1.25 BENZIN PLIN NEUVEZENA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:46 , ,

Lada 110 vo ekstra sostojba

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток