Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alpina , 1
Audi , 16
BMW , 22
Chevrolet , 5
Citroën , 14
Daewoo , 3
DeTomaso , 1
Fiat , 13
Ford , 21
Honda , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Jeep , 2
Kia , 4
Lexus , 1
Mazda , 1
NSU , 1
Opel , 38
Peugeot , 12
Porsche , 2
Renault , 5
Rover , 1
Seat , 5
Škoda , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 2
Toyota , 1
UAZ , 1
Volvo , 1
Yugo , 4
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 22:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 12:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:47 , ,

Ford Fusion

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 22:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 12:00 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 ATEST METAN

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 18:04 Претпријатие , ,

VW LT Za 18 lugje socuvano

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 10:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 10:10 Претпријатие , ,

AUDI A7 3.0

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 10:10 Претпријатие , ,

VW Passat b2

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 10:09 Претпријатие , ,

VW GOLF 7

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
07 фев. 19:06 Претпријатие , ,

Seat Cordoba 1.9sdi registirano

1 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 фев. 09:44 , ,

FIAT QUBO 1.4 BENZ METAN FULL OPREMA -12

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 18:16 , ,

Барам - МАЗДА

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
13 јан. 13:38 Претпријатие ,

BMW 418 Gran Coupé 418D 150HP

19 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:55 ,

Ford Mondeo

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 05:47 , ,

Се продава

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 05:46 ,

Daewoo Tico

700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:37 ,

Lexus RX400H

6 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 08:55 , ,

Volvo V70 full oprema

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
18 дек. 16:57 Претпријатие ,

BMW Z4

20 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
15 дек. 08:57 Претпријатие ,

Jeep Grand Cherokee

48 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
08 дек. 04:08 ,

Polo

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 11:06 , ,

VW Sharan so full oprema odlicno socuvan

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
20 ноем. 14:10 ,

Uaz -90

1 300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
18 ноем. 15:31 , ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
18 ноем. 04:46 , ,

Opel Meriva 1.3 CDti

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
27 окт. 10:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC BUSINESS

29 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 01:49 , ,

Alfa Romeo 147 Dizel / 1.9 jtdi

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 17:55 , ,

Се продава

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
13 окт. 20:11 ,

Cena po dogovor

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
23 септ. 12:44 , ,

Citroen C3 -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
11 септ. 14:07 Претпријатие ,

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC

20 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
07 септ. 12:18 , ,

Se prodava Golf 5

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 00:25 ,

Se prodava opel zafira 1.6 benzin-metan fabricki

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 14:00 , ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro (FULL OPREMA)

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 00:39 , ,

Se prodava Fiat Fiorino Professinal

8 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
20 авг. 07:38 ,

Opel Corsa 1,7 CDTI

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 авг. 19:16 , ,

Fiat Fiorino Professional -18

8 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
25 јул. 00:29 , ,

Se prodava BMW 5 E60 520 i benzin mnogu dobro

6 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 14:29 , ,

VW Golf 5 -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 02:54 ,

Prodavam

15 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
17 јун. 02:08 , ,

Detski dzip

5 500 МКД

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
14 јун. 17:14 , ,

Opel Astra

1 МКД

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 03:46 ,

Peugeot 407 2.0 HDi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 02:17 ,

Peugeot 407 2.0 HDi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 00:56 , ,

Porche cayenne dizel 2016

60 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
02 јун. 03:49 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 06:27 , ,

Bmw 320d

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:54 ,

VW TOURAN 2005 DSG 2.0 TDI 140KS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации