Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 20
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1246
Alpina , 8
Artega , 1
Audi , 5790
Bentley , 4
BMW , 5860
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 7
Chevrolet , 703
Chrysler , 131
Citroën , 2718
Corvette , 4
Dacia , 158
Daewoo , 704
Daihatsu , 54
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3498
Ford , 4656
GMC , 2
Great Wall , 12
Honda , 421
Hummer , 11
Hyundai , 973
Infiniti , 1
Isuzu , 7
Jaguar , 78
Jeep , 276
Kia , 601
KTM , 2
Lada , 593
Lancia , 186
Land Rover , 379
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 3
Maserati , 5
Maybach , 1
Mazda , 644
Mercedes-Benz , 7751
MG , 5
MINI , 285
Mitsubishi , 395
Morgan , 1
Nissan , 625
NSU , 4
Opel , 8182
Peugeot , 4079
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 100
Proton , 4
Renault , 4058
Rover , 247
Saab , 40
Seat , 2269
Škoda , 919
Smart , 251
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 54
Suzuki , 441
Tata , 5
Toyota , 856
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 30
VW Volkswagen , 14097
Volvo , 278
Wartburg , 9
Yugo , 573
Zastava , 361

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

15 јун. 10:24
Link:
, ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:28
Link:
, ,

Mercedes-Benz CLA 180 Coupe

35 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
12 јун. 13:22
Link:
, ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 10:40
Link:
, ,

Fiat 600 benzin 2006

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:40 Претпријатие , ,

Ford S-Max 2.0 TDCI 2007 sest brzini kako novo full

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:39 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2009 facelift klima novo full

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:38 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E 270cdi 2000 redizajn avtomatik navi

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:38 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E 220 dizel 1998 novo full

2 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:36 Претпријатие , ,

Opel Corsa D 1.3 cdti full oprema Germanska 2008 Avto Niki

4 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:35 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3 CDTI full 2008 facelift Avto Niki

3 190 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:34 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet full 2008 Avto Niki

3 590 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:26 , ,

Peugeot 208

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

6 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 10:23 , ,

BMW 3 cabrio 320D

12 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:21 ,

Opel Astra 1.7

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:13 ,

Fiat Doblo 1.3

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:10 , ,

Renault Laguna 19 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:09 ,

Mercedes-Benz E270

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:09 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:04 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi 105ks bluemotion 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 09:52 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 2008 Avto Alex

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105ks BLUEMOTION 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

BMW X5 X-DRIVE 35D -11

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6cdti AutoMilano sest meseci garancija

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2011

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw 2011

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci AutoMilano 6meseci garancija

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Ford Fusion 1.4tdci 50kw 2006 prv gazda

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Opel Zafira 2.0cdti AutoMilano sest meseci garancija

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Peugeot 208 1.4hdi AutoMilano 6meseci garancija

6 850 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Toyota Yaris 1.4 dizel 66kw 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Ford C Max 1.6tdci 85kw 2012

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano sest meseci garancija

7 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Renault Grand Scenik 1.9dci 96kw 2010

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Toyota Yaris 1.4dizel 66kw 2011

4 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Ford C-Max 1.8tdci AutoMilano 6meseci garancija

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012 155000km Avto plac Nadja

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Fiat Fiorino Qubo 1.3jtd AutoMilano 6meseci garancija

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Audi A3 dizel full oprema

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации