Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 20
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1256
Alpina , 8
Artega , 1
Audi , 5857
Bentley , 5
BMW , 5936
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 8
Chevrolet , 706
Chrysler , 130
Citroën , 2762
Corvette , 4
Dacia , 159
Daewoo , 705
Daihatsu , 62
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Ferrari , 1
Fiat , 3553
Ford , 4672
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 433
Hummer , 10
Hyundai , 992
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 85
Jeep , 275
Kia , 611
KTM , 2
Lada , 602
Lancia , 189
Land Rover , 384
Lexus , 38
Lifan , 1
Lincoln , 3
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 653
Mercedes-Benz , 7845
MG , 5
MINI , 293
Mitsubishi , 401
Morgan , 1
Nissan , 643
NSU , 4
Opel , 8297
Peugeot , 4107
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 112
Proton , 4
Renault , 4087
Rover , 254
Saab , 39
Seat , 2293
Škoda , 925
Smart , 255
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 57
Suzuki , 454
Tata , 6
Toyota , 855
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 36
VW Volkswagen , 14249
Volvo , 273
Wartburg , 8
Yugo , 586
Zastava , 367

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

13 септ. 16:25
Линк
,

VW PASSAT

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 09:20
Линк
,

VW Eos 2.0 TDI CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 21:19
Линк
, ,

Vw golf 7 Bluemotion 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 02:45 ,

BMW 530d so full oprema

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 02:44 , ,

Land Range Rover Sport

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 2013

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:47 , ,

Ibiza 1.4 od 2006 godina

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 01:47 Претпријатие , ,

Ford Escort karavan 1998

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:41 , ,

Ibiza 1.4 od 2006 godina

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 01:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:28 , ,

Audi A4 1.9 2001

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:27 ,

MAZDA 3 1.6 110 KS 2006 GODINA

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:19 ,

MERCEDES B 200 CDI 143KS 6brzini 2007 GODINA

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:57 ,

Peugeot 308 2008

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:35 ,

Saab 9-3 1.9 TiD uvezen od Svajcarija

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi bluemotion 2015

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 00:10 , ,

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:06 ,

Ford Focus 2007

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:50 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:38 , ,

Citroen C5 2.0hdi 140ks so full oprema i hidraulika

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:36 ,

Opel Astra J 1.4 74 kw 2011 COSMO

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:33 ,

Toyota Corolla Verso 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:31 , ,

Peugeot 4007 full oprema 2008

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Zafira 1.9 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 dizel 2002

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:27 ,

Renault Laguna 2.0 dci

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 , ,

Seat Leon 1.4 benzin 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:19 ,

BMW 318 2002

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:11 ,

Bmw X1 2.0d 177ks x-drive

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:11 ,

Renault R 18

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 23:10 Претпријатие ,

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2007 god

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:58 Претпријатие ,

AUDI A5 3.0 TDI 204 ks.2015 god. 2 x S-LINE

18 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi 2008 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:55 , ,

Renault Megane 2010 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:53 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:52 ,

BMW X5 4.8 benzin

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:50
Линк
, ,

Audi A4 Avant Business Line 2.0TDI 150HP

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:50 ,

Suzuki Maruti Guipsy

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:48 ,

Audi S4 3.0 TFSI 333 HP

24 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:44
Линк
, ,

Audi A4 Avant Business Line 2.0TDI 150HP

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:43 ,

Audi A6 2.5tdi Quattro full oprema S line

4 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации