Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 21
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1277
Alpina , 10
Artega , 1
Audi , 6055
Bentley , 4
BMW , 6189
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 7
Chevrolet , 747
Chrysler , 133
Citroën , 2805
Corvette , 3
Dacia , 175
Daewoo , 728
Daihatsu , 62
DeTomaso , 2
Dodge , 55
Ferrari , 1
Fiat , 3650
Ford , 4760
GMC , 3
Great Wall , 11
Honda , 448
Hummer , 11
Hyundai , 1019
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 81
Jeep , 277
Kia , 646
KTM , 2
Lada , 613
Lancia , 194
Land Rover , 409
Lexus , 38
Lifan , 2
Lincoln , 3
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 697
Mercedes-Benz , 8118
MG , 5
MINI , 314
Mitsubishi , 412
Morgan , 1
Nissan , 663
NSU , 5
Opel , 8584
Peugeot , 4268
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 122
Proton , 4
Renault , 4216
Rover , 260
Saab , 41
Seat , 2413
Škoda , 968
Smart , 269
Spyker , 2
Ssangyong , 79
Subaru , 56
Suzuki , 464
Tata , 5
Tesla , 1
Toyota , 871
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 14563
Volvo , 290
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 370

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

19 мај 16:26
Link:
, ,

Renault Laguna Karavan 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 10:23
Link:
, ,

Citroen C4 2021

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
23 мај 18:44
Link:
Претпријатие ,

Skoda Octavia 2013

4 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:47 , ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:18 ,

VW Polo GTI 1.6 16V 125 PS

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18
Link:
Претпријатие ,

Peugeot 206 1.4i

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:11 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDi

4 690 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:07 Претпријатие ,

Land Rover Discovery 4

21 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:43 ,

Mercedes-Benz B180 ekstra sochuvana

5 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:43 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi redizajn model 2011 registrirana

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 16:43 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:24 , ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw 320 dizel redizajn registrirana do 05.2023 servisirana

3 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Audi A4 2.7tdi 140kw avtomatik 2009 Avtocentar

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw E90 320D 6 brzini 2008 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

Opel Corsa 1.2 full oprema 2005 neuvezena

1 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN--REDIZAJN-MODEL 2008--RERFEKTNA!!!

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:09 Претпријатие ,

Hyundai Elantra 1.6 benzin prv sopstvenik 21.800km nova

13 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации