Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Alfa Romeo , 71
Alpina , 1
Audi , 389
BMW , 426
Cadillac , 3
Chevrolet , 20
Chrysler , 14
Citroën , 158
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 4
Dodge , 6
Fiat , 178
Ford , 267
GMC , 1
Honda , 20
Hummer , 2
Hyundai , 43
Infiniti , 2
Jaguar , 18
Jeep , 19
Kia , 26
Lada , 1
Lancia , 19
Land Rover , 25
Landwind , 1
Lexus , 3
Lincoln , 8
Mazda , 47
MINI , 22
Mitsubishi , 31
Nissan , 41
Opel , 555
Peugeot , 247
Pontiac , 1
Porsche , 15
Renault , 212
Rover , 5
Saab , 10
Seat , 158
Škoda , 37
Smart , 15
Ssangyong , 8
Subaru , 5
Suzuki , 11
Toyota , 37
Volvo , 23
Yugo , 1

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

05 авг. 16:50
Линк
, ,

BMW X6 3.0 xDrive -16 NAJ FULL OPREMA M PERFORMAN

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
13 авг. 01:32
Линк
,

AUDI A6 -12

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:46
Линк
, ,

Peugeot 308 1.6 - 2017

8 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 09:09 Претпријатие ,

RENAULT LAGUNA 1.9 DCi -07 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:40 , ,

Mitsubishi Colt 1.1 -12

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 07:46 , ,

Peugeot 308 1.6 - 2017

8 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:17 ,

VW Passat -10 desen volan

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:36 , ,

Mercedes-Benz S500 Long

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:14 , ,

Landrover Discovery TDV6 7 ulse

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:37 Претпријатие , ,

Opel Astra GTC 1.7 cdti -10 Avto M&S

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:37 Претпријатие , ,

Reno Modus 1.2 benzin/plin 2006god Avto M&S

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:36 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 tdci 2009 god Avto M&S

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:15 , ,

Audi A6 2.0TDI 177HP

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:02 Претпријатие ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

5 580 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:44 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

11 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Lancia Musa 1.4benz PLIN -07 Ful Oprema

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4benz PLIN -05 Automatik

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti -07 Full Oprema

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:02 ,

BMW X6 -09

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:13 Претпријатие ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 06 ODLICEN

5 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:13 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS -08 1.3 VVT-i PERFEKTNA

4 180 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:13 Претпријатие ,

CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:13 Претпријатие ,

NISSAN MICRA 1.5 DCi -06 ODLICEN AVTO ALEX

3 280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
13 авг. 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
13 авг. 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 авг. 23:09 , ,

Seat Alhambra vo delovi vrsime i montaza

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
13 авг. 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 20:17 ,

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 19:44 ,

VW PASAT 1.9 TDI 105 ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток