Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Alfa Romeo , 76
Alpina , 1
Audi , 456
Bentley , 1
BMW , 491
Cadillac , 5
Chevrolet , 24
Chrysler , 14
Citroën , 175
Dacia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 4
Dodge , 5
Fiat , 197
Ford , 293
GMC , 1
Honda , 23
Hummer , 3
Hyundai , 55
Infiniti , 3
Jaguar , 19
Jeep , 20
Kia , 27
Lada , 1
Lancia , 16
Land Rover , 27
Landwind , 1
Lexus , 3
Lincoln , 10
Maybach , 3
Mazda , 59
MINI , 29
Mitsubishi , 33
Nissan , 48
Opel , 592
Peugeot , 281
Pontiac , 1
Porsche , 20
Renault , 239
Rover , 5
Saab , 13
Seat , 160
Škoda , 41
Smart , 14
Ssangyong , 8
Subaru , 7
Suzuki , 12
Tesla , 1
Toyota , 45
Volvo , 28
Yugo , 2
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

21 јун. 22:39
Linku:
, ,

Kia Carens 2.0 Dizel

2 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 06:36 ,

BMW X6 M50

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:35 ,

Bmw x6 m50

45 000 МКД

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:26 ,

toyota avensis 2.2 d4d 2007 dizel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:25 ,

Ford F150 vo odlicna sostojba

29 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 01:00 , ,

Seat Alhambra 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 13:36 Претпријатие , ,

Toyota Yaris 1.3benz/plin 2008 Avto M&S

4 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 13:36 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci 90KS 2006 Avto M&S

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 13:35 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2009 Avto M&S

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 13:34 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2009 Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 13:33 Претпријатие , ,

Citroen C3 Picasso 1.6 hdi 95ks 2012 Avto M&S

5 590 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 13:32 Претпријатие , ,

Bmw 118d 2010 Avto M&S

6 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 13:32 Претпријатие , ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010 Avto M&S

3 790 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 13:31 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti 2011 Avto M&S

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 13:30 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2011god Avto M&S

6 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 13:30 Претпријатие , ,

Hyundai i20 1.4 dizel 2011 Avto M&S

4 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 10:58 , ,

Citroen C3 1.4HDI 68KS 2014 AVT Klima Tempomat led odlicen

6 250 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
23 јун. 20:55 ,

Volkswagen Golf 6 tdi blue motion

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 20:42 , ,

Opel Tigra 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 18:19 Претпријатие ,

SKODA OKTAVIA 1.9 TDI*** 77KW- 105KS***

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 18:19 Претпријатие ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 17:08 Претпријатие ,

KIA Sorento 2.2 crdi 2010 4X4 145kw 197ks euro 5

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 16:52 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:49 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 16:47 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 16:47 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5DCI 2010 euro 5

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:46 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 16:46 Претпријатие ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 12:41 ,

Porsche Cayenne 3.0 matrix 21"

63 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
23 јун. 01:12 ,

pezo 307

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:11 ,

Ford Fusion 1,4 TDCI

2 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:10 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin metan perfektno

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 22:39
Linku:
, ,

Kia Carens 2.0 Dizel

2 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 20:26 , ,

Renault Twingo 1.2i 2009

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Citroen C2 1.4hdi Avtoplac Dirala Avtomobili

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Avto Plac Dirala Avtomobili

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Peugeot 206 1.6 CC HDi Avto plac Dirala Avtomobili

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 16:36 , ,

Reno senik 1.5 dci

123 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 21:57 , ,

Reno senik 1.5 dci

123 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 21:54 , ,

Volvo XC70 2.5t avtomatik

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 21:25 ,

VW golf 5 1.4 tsi 92kw dsg F1 najnov uvoz Ch

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 21:00 ,

Hyundai Tucson 1.6 tgdi Premium

27 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации