Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Aixam , 1
Alfa Romeo , 59
Audi , 252
BMW , 294
Chevrolet , 6
Chrysler , 5
Citroën , 37
Daewoo , 6
Daihatsu , 3
Dodge , 1
Fiat , 60
Ford , 65
Honda , 15
Hyundai , 23
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 5
Jeep , 25
Kia , 21
Lancia , 7
Land Rover , 18
Mazda , 29
MINI , 2
Mitsubishi , 21
Nissan , 18
Opel , 115
Peugeot , 81
Porsche , 5
Renault , 60
Rover , 5
Saab , 9
Seat , 20
Škoda , 5
Smart , 1
Ssangyong , 8
Subaru , 2
Suzuki , 6
Toyota , 24
UAZ , 1
Volvo , 34
Zastava , 1

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

15 ноем. 16:38
Линк
,

PRODAVAM TOYOTA RAV 4 FULL OPREMA

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:58
Линк
,

BMW X5 = M paket full oprema (F15)

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:11
Линк
,

BMW X5 M paket full oprema F15

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999

Денес 12:17 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:11
Линк
,

BMW X5 M paket full oprema F15

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:11 ,

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:58
Линк
,

BMW X5 = M paket full oprema (F15)

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 07:45 , ,

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:25 ,

Audi A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:28 ,

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:12 ,

Renault Scenic -03

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:03 ,

Mercedes-Benz AVANGARDE

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:08 ,

BMW 750 LD

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:54 ,

Mercedes-Benz CLS 63 AMG -11 525HP unikat

30 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:34 ,

PEUGEOT 4007 -09

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:24 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 220 cdi

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:24 Претпријатие , ,

AUDI Q7

13 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 12:47 ,

Mazda Tribute - 04 Automatic 3.0 V6

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:45 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:30 , ,

Audi A8 Itno

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 07:38 ,

Mercedes-Benz ML 350 mozna e zamena za sleper

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:26 ,

Audi A6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 22:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 22:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
23 ноем. 21:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 21:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 21:07 ,

AUDI A4 odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 20:38 ,

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 19:36 ,

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 19:22 ,

BMW 420D GRAN COUPE

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 17:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 17:19 ,

AUDI A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 17:12 ,

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 16:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 15:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 14:32 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 13:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:44 ,

Volvo S60 so neispraven motor za delovi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток