Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Seat - Огласи за продажба на автомобили од брендот Seat!

Alhambra , 140
Altea , 401
Arosa , 52
Cordoba , 252
Exeo , 14
Ibiza , 872
Inca , 14
Leon , 719
Mii , 7
Terra , 1
Toledo , 190

Сакате да ги продадете вашите seat автомобили по одлични цени, и за најкратко можно време, без притоа да плаќате големи цени за рекламирање? Доколку вашиот одговор е потврден, ние имаме одлични вести за Вас!


На нашот сајт, се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на оние модели на seat кои што ги поседувате - seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, и тн, а откако ќе го сторите тоа, бидете сигурни дека нема да помине долго пред да бидете контактирани од страна на голем број на заинтересирани купувачи!

Денес 12:25
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SEAT ALTEA 1.9 TDI

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 септ. 22:31
Линк
Автомобили , Куманово

Seat Altea 2.0. TDI 140hp

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 18:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Ibiza 1.4 benzin

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:40
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

Се продава SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 125kw (170bhp)

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.6 TDI ITEC 77KW Avto Miro

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:25 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SEAT ALTEA 1.9 TDI

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:50 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Seat Ibiza 1.2 2003 benzin

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON FR NE UVEZEN OD PRV SOPSTVENIK!!

5 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Ibiza

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:41 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Ibiza

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:43 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT LEON 1.9TDI ** 2008GODINA***77KW-105KS***

5 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:30 Автомобили , Скопjе , Бутел

SE PRODAVA SEAT EXEO 105 KW EURO 5 MOTOR

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:58 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SEAT IBIZA ECOMOTIVE COPA 1.2tdi full oprema

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Mii 1.0 benzin 12 klima neuvezeno full

4 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT.LEON.1.4.BENZIN 10.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.KAKO.NOV.FULL

4 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:57 Претпријатие Автомобили , Велес

Seat Leon FR 2.0Ttdi navi2 2015

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:11 Автомобили , Куманово

Seat Leon 1.6 TDI 105hp Eco Motive

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Ibiza st 1.2tdi euro5 ekomotiv

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

SEAT LEON 1.4TGI 81KW 2016 G

10 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 17:20 Автомобили , Гостивар

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 окт. 12:04 Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat Ibiza 1.2 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 10:39 Автомобили , Скопjе , Центар

Се продава Seat cordoba

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 02:26 Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT EXEO 2.0 tsi 200 hp

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 16:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 12:35 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat leon 1.9tdi 90ks.66kw.full oprema

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 11:32 Претпријатие Автомобили , Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 11:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

SEAT IBIZA 1.4 TDI 59kw 2011god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 08:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT LEON 1.9 TDI,FULL OPREMA,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOV

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 21:49 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 1.9 TDI UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 15:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Altea 2.0 tdi 4 Free Track 2007 so Km orginal

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 22:31
Линк
Автомобили , Куманово

Seat Altea 2.0. TDI 140hp

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 16:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT EXEO 2.0TDI HIGHLINE-10

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 14:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 септ. 14:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 21:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat Ibiza 1.2 TDI 2013 redizajn

6 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
28 септ. 19:36
Линк
Автомобили , Штип

Seat Leon

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999

Факт кој можеби не сте го знаеле: "seat", "seat mk", "seat leon mk", "seat ibiza mk" се најчестиот избор на фрази од страна на многубројни посетители и продавачи кои што најчесто ги користат за да пребараат автомобили од овој бренд или пак да продадат!Причини поради кои треба да одберете seat автомобил?


Голем избор на модели - шпанскиот производител seat нуди речиси секаков тип на автомобили - компактни, мали автомобили, SUV возила, седан, и тн, од кои најпознати се seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco, seat alhambra, и уште многу други кои што секогаш се во тренд!


Без разлика дали продавате или пак барате некои од моделите на seat, бидите сигурни дека на нашиот сајт ќе можете да ја исполните вашата долгоочекувана желба за навистина кратко време!


Популарен бренд - seat опстојува на пазарот повеќе од 70 години, а до ден денеска, овој бренд ги нуди своите автомобили во преку земји 70 земји, а главната причина е големата побарувачка од страна на купувачите односно потенцијалнтие возачи кои го фаворизираат токму овој бренд на возила.


Квалитет - квалитетот на seat возилата, особено на поновите модели е повеќе од причина плус која што би требало да Ве натера да одберете некои од моделите на seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, а откако ќе го сторите тоа, Вие сигурно нема да зажалите, во тоа сме уверени!


Впрочем, изборот го оставаме на вас, дали ќе одберете нови автомобили, или пак ќе ја погледнете нашата богата понуда на користени возила од seat, чиј цени сигурно ќе соодејствуваат со вашиот буџет.Причини поради кои што треба да го одберете Пазар3 за пронаоѓање и продажба на seat автомобили


Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 на дневно ниво ја надминува бројката од над 70 000 посетители, а тоа Ви оди во прилог и на вам продавачите, но и на оние кои што сакаат да ја погледнат понудата на seat автомобили која што е позната на Пазар3.


Зошто? Бидејќи откако ќе објавите оглас за продажба на вашиот seat leon, seat altea, seat ibiza, seat arosa, seat cordoba и сл, истиот тој оглас ќе допре до голем број на заинтересирани клиенти, наместо да помине незабележано на нашиот сајт.


Најголемо купопродажно место - Пазар3 е најголемиот огласувачки но и купопродажен сајт во Македонија, во кој што ќе можете да пронајдете или продадете што и да посакате - seat автомобили, живеалишта, електроника, разни видови на возила, спортска опрема, и се останато!


Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе започнете да ги користите нашите услуги!


Фантастична побарувачка - побарувачката за seat автомобили е навистина голема на нашиот сајт, а тоа е повеќе од одлична прилика за секој продавач на seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, кој што сака да профитира од продажбата без воопшто да се мачи!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации