Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 18
BMW , 9
Citroën , 3
Dodge , 1
Fiat , 3
Ford , 14
Jaguar , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Opel , 19
Peugeot , 4
Renault , 6
Rover , 1
Seat , 4
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:57 , ,

Mercedes-Benz ML 320 4 MATIC

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 21:25 , ,

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 19:48 , ,

Audi Q7

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 ноем. 18:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
25 ноем. 13:22 , ,

Ford Fiesta 1.6 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 19:24 , ,

Alfa Romeo 159 2021

Година: 2021
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 20:29 , ,

Touran

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
10 септ. 05:02 , ,

Pasat

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
04 септ. 11:43 , ,

Bmw 320

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo 2001 dizel

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:10 , ,

Ford Mondeo dizel 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 04:08 , ,

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 07:24 , ,

Audi

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 20:22 , ,

shitet

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 14:49 , ,

DODGE NITRO4x4

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 21:13 , ,

Opel Movano 2.3 2011 god.

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 03:46 , ,

GOLF 3 1.9 TDI

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 17:46 , ,

Bmw 530d

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:54 , ,

Mercedes-Benz ML 320 4 MATIC

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 17:14 , ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 23:20 , ,

Ford Mondeo -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
23 дек. 14:47 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 22:16 , ,

Seat Toledo tdi

1 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 17:09 , ,

Mercedes Vito 108 d

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 14:38 , ,

VW Golf 6 1.6

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 22:05 , ,

MERCEDES-BENZ C 250

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 10:40 , ,

Mercedes C 250

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 14:11 , ,

Audi A3 full oprema

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
17 септ. 17:56 , ,

Sead leon 1.9d 105ks Sport verzija

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 17:29 , ,

VW Passat b6 2.0 4motion -09 highline

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 01:23 , ,

Ford Focus

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 17:40 , ,

Audi A3

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 10:21 , ,

Mercedes B klasa 200 CDI Avangarde

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 20:36 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
23 мај 22:48 , ,

VW Passat

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 22:40 , ,

VW Eos 2.0 TDI 140

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 20:43 , ,

Passat

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 09:52 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi Avantgard

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:34 , ,

Mercedes Benz C 220 cdi

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 18:32 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 90ps

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 15:51 , ,

Mercedes-Benz ML320

18 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 13:20 , ,

Renault Megane

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 22:22 , ,

Audi A3 1.9 TDI 105 KS S-Line -07

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации