Македонски | Shqip | English |

golf | Арачиново | Возила | Автомобили

21 ноем. 18:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
07 јун. 03:46 , ,

GOLF 3 1.9 TDI

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 17:14 , ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
03 ноем. 14:38 , ,

VW Golf 6 1.6

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 18:32 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 90ps

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
20 дек. 19:33 , ,

VW Golf 4 1.9 karavan

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
22 ноем. 16:37 , ,

Golf 4

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 20:52 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 90 PS

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 21:57 , ,

VW GOLF 2

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
20 јун. 22:48 , ,

VW Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 06:53 , ,

VW Golf 3

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
07 јун. 21:24 , ,

VW Golf 3

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
04 јун. 13:04 , ,

VW Golf 1.9tdi 116ks 6 brzini

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 13:36 , ,

VW Golf 4 1.9

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 21:45 , ,

VW Golf 4 1.9 GTI-TDI so 2 Crveni 116 KS

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
14 дек. 15:27 , ,

VW Golf 5

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 12:03 , ,

VW Golf 1

1 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
22 септ. 03:03 , ,

VW Golf -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
11 мај 12:02 , ,

VW Golf -09

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
05 мај 13:44 , ,

VW Golf 6 -09

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 17:32 , ,

VW Golf -05

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 00:31 , ,

VW Golf -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 14:23 , ,

VW GOLF 5 TDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 15:24 , ,

VW Golf 2 turbo dizel -91

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 22:38 , ,

VW Golf -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
26 дек. 02:41 , ,

VW Golf 2.0 -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 16:01 , ,

Mercedes C 220 -02

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 11:15 , ,

VW Golf 2 Benzin/Plin -88

850 ЕУР

Година: 1988
Километража: 20 000 - 24 999
15 окт. 18:51 , ,

VW Golf 5 -03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:04 , ,

VW Golf tdi 1.9 god -08 automatik

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 19:07 , ,

VW Golf 4 TDI 90ks -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 16:02 , ,

VW Golf 4 2.8 v6 -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 10:45 , ,

VW Golf 2 -86

Година: 1986
Километража: 0 - 4 999
02 мај 20:13 , ,

VW Golf 5 1.4 plin -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 12:17 , ,

VW Golf 4 extra -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 14:56 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 110 ks -98 mozhe zamena

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999

  • golf во категорија Автомобили
  • golf 4 во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили
  • Golf 6 во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили
  • golf во категорија Автомобили
  • Golf 6 во категорија Автомобили
  • Golf 5 во категорија Автомобили
  • Golf 5 во категорија Автомобили
  • golf во категорија Автомобили

Кон почеток