Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 4
Škoda , 2
Renault , 2
Seat , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5 , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:24 , ,

VW Golf 5 2.0TDI Full Oprema -04

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:32 , ,

VW GOLF 5 2.0 140 PS FULL OPREMA

100 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 18:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 16:30 , ,

Audi a5 3.0 tdi s.line Quattro

9 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 22:39 , ,

Golf 5 2008 105ps

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 01:37 , ,

VW Golf 5 -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 22:58 , ,

GOLF 5 PLUS

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 21:44 , ,

Peugeot 1.6 Blue HDI

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
03 фев. 04:19 , ,

Golf 5 2.0 140ps

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
01 фев. 02:01 , ,

Golf 5 2.0 140ps

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 20:01 , ,

golf 4 V5 2.3 170 HP

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 11:56 , ,

VW GOLF 5 2.0 TDI -05 FULL OPREMA

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 15:16 , ,

VW GOLF GTI ADIDASS edinstven CH

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 12:08 , ,

Renault Megane cabrio

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 17:16 , ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW REGISTRIRAN EXTRA

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 17:59 , ,

VW Golf 6 -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 15:06 , ,

VW Golf 5+

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 08:17 , ,

VW Golf 5 -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 08:19 , ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
03 дек. 12:58 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 77kw 4X4 Motion -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 03:47 , ,

VW Golf 3 odlicen

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 08:43 Претпријатие , ,

SKODA FELICIA 1.9DIESEL ZIMSKI GUMI REGISTRIRANA

990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 13:29 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI Trendline 4x4 motion -05

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 23:05 , ,

VW Golf 5 tdi united

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 23:05 , ,

Renault Megane

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 19:53 , ,

VW Golf 5 gti 1.4 fsi 140ks -07

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
05 окт. 18:06 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 90 ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 10:31 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI SportLine -15

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 10:10 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI Sportline -05

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 13:30 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 20:06 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105 ks so 6 brzini -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 19:45 , ,

Audi A6 3.0 QUATRO Automatic DVD NVG

7 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 18:45 , ,

VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170HP -06

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 21:42 , ,

VW Golf 5 plus 1.9 tdi -05

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 15:10 , ,

VW Golf 5 1.9tdi -05

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 00:31 , ,

VW GOLF 5 1.6 FSI

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 13:39 , ,

VW Golf 5 2.0 tdi 140 ks

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 14:27 , ,

VW Golf 5 UNITED 1.9 tdi 105 ks -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 17:46 , ,

VW Golf 5 1.6 fsi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 18:55 , ,

Golf 5 1.9tdi

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 07:45 , ,

VW Golf 5 2.0 tdi 4motion -06 ful oprema

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
14 дек. 11:07 , ,

VW Golf 5 TDI 1.9

4 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:05 , ,

VW Golf 5

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 23:34 , ,

VW Golf 5 105 ks reg do 10 2019 6 brzini

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 16:02 , ,

VW Golf 5 karavan

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 септ. 12:35 , ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS OD GERMANIJA

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
28 авг. 19:59 , ,

VW Golf 5 1.9

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 18:06 , ,

GOLF 5 VO ODLICNA SOSTOJBA

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 17:29 , ,

VW Golf 5 -04 god 2.0tdi

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
31 јул. 16:28 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI SPORTLINE

5 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5

Кон почеток