Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

BMW , 325
Audi , 311
Opel , 275
Ford , 209
Renault , 200
Peugeot , 194
Citroën , 158
Fiat , 141
Seat , 140
Toyota , 67
Hyundai , 50
Alfa Romeo , 46
Chevrolet , 45
Škoda , 43
Kia , 39
Mazda , 33
Daewoo , 31
Honda , 28
Land Rover , 26
Nissan , 26
MINI , 23
Mitsubishi , 22
Volvo , 21
Yugo , 21
Suzuki , 19
Jeep , 15
Dacia , 14
Lada , 11
Porsche , 11
Rover , 8
Zastava , 8
Smart , 7
Chrysler , 6
Lancia , 4
Jaguar , 3
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Lexus , 2
Subaru , 2
NSU , 1
Pontiac , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 авг. 23:27
Link:
, ,

Golf 6 1.6 tdi , 2011- kupeno vo Porsche

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 00:59
Link:
, ,

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 13:27
Link:
, ,

Seat Ibiza

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999

Денес 09:28 , ,

Opel Vectra C 1.9tdi

3 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:28 , ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:15 , ,

Range Rover Sport

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 20:56 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:27
Link:
, ,

Seat Ibiza

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 00:59
Link:
, ,

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 00:16 , ,

Се продава PEUGEOT 207 1.6HDI -- Pezo 207--Пежо 207

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 19:55 , ,

Ekstra domakinska Fiesta ‘07 od MKD orig.km

3 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 14:24 , ,

Ford Focus RS MK3

36 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
12 авг. 14:24 , ,

Bmw 550i GT xDrive

19 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 11:01 , ,

Citroen C5

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 08:22 , ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

11 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
12 авг. 08:22 , ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

13 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 17:49 , ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
11 авг. 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 15:23 , ,

Fiat punto 1.2

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 14:54 , ,

Mazda CX7 2.3 benzin

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 12:39
Link:
Претпријатие , ,

Buba 1975

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг. 09:27 , ,

Se prodoava Toyota, Luna 1.6

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
11 авг. 09:27 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 09:27 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 08:29 , ,

Citroen C4

3 200 МКД

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 19:03 , ,

Форд Фокус Мк 1

1 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
10 авг. 19:03
Link:
, ,

VW Beetle 1.6 DI 105KS 2013

11 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 18:31 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 12:39 , ,

Ford Focus karavan

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 07:50 , ,

avensis

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 18:36 , ,

Opel Corsa-C 1.0 Benzin 2003g

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
09 авг. 16:21 , ,

Mazda 6 /2.0 sport 103kw dizel 2008 ful extra sostojba

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 12:48 , ,

Seat Arona Fr 1.6 115ks dizel neuvezena 2018

17 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
08 авг. 12:42 , ,

VW Arteon 2.0 150ks dsg 50000km neuvezena

29 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
07 авг. 19:25 , ,

Ford Fiesta 2007 1.3 Benzin/Plin

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 15:55 , ,

Prodavam Lada Niva 1.7 prv sopstvenik

2 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
07 авг. 15:30 , ,

Renault Clio Storia 1.2, 2008g.

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 авг. 11:26
Link:
, ,

Kompletna oprema - perfektna sostojba

14 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 09:27 , ,

Mercedes E 220. 170ks. Avantgarde

21 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 09:18 , ,

Mercedes E 220. 170 ks. Avangard

21 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 09:59 , ,

Renault Koleos

29 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
05 авг. 15:15 , ,

Audi A4 2016

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 11:12 , ,

VW Passat B8

16 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 21:52 , ,

Hyundai Matrix 1.5 dci

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 17:32 , ,

VW Polo 1.2 I Full Oprema

2 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:32 , ,

Skoda Fabia SW 1.2 tdi 2011 full

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:27 , ,

Peugeot 206 sedan

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 09:28 , ,

Citroen Berlingo

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации