Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Volvo , 20
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Volvo , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Volvo | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 15:45
Линк
, ,

Volvo S40 na PLIN 2.0 145KS 107kw

5 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 08:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
18 фев. 15:45 , ,

Volvo S40 na PLIN 2.0 145KS 107kw

5 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 17:18 , ,

VOLVO V50 PRFEKTNO SOCHUVAN

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 17:58 , ,

Audi A3 1.9 tdi

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 16:04 , ,

Neuvezuvano Volvo S60

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 13:32 , ,

Volvo S80 -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 17:24 , ,

Volvo 440 !.8i moze i zamena

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
21 јан. 12:17 , ,

Volvo S60

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 13:11 , ,

VOLVO S40

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 18:30 , ,

Volvo V50 D2 1.6D

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
02 септ. 20:58 , ,

Volvo XC90 -07

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 09:06 , ,

Volvo XC 90 2.4D 4x4 -05

7 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 22:53 , ,

Volvo XC 90 D5

8 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 17:58 , ,

Volvo S40 2.0D -05

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 13:57 , ,

Volvo S60 D5 2.4cc 205ks -11

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
26 апр. 15:31 , ,

Volvo V40 1.9D -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
18 апр. 08:32 , ,

VOLVO C30 -07

6 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 фев. 18:43 , ,

Volvo 460 1.8 benzin -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 16:17 , ,

VOLVO S40 1.6 D -07 FULL OPREMA GRATIS LETNI GUMI

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
27 мар. 13:23 , ,

Volvo V40 1.9 dci -01

3 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Volvo | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Volvo volvo Volvo Volvo Volvo volvo volvo volvo Volvo Volvo

Кон почеток