Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 344
Audi , 236
BMW , 226
Ford , 174
Peugeot , 171
Renault , 166
Fiat , 141
Citroën , 138
Seat , 105
Alfa Romeo , 49
Hyundai , 46
Škoda , 41
Toyota , 41
Chevrolet , 40
Daewoo , 34
Honda , 27
Yugo , 27
Nissan , 26
Mazda , 25
Suzuki , 24
Lada , 22
Kia , 20
Zastava , 18
Rover , 15
Mitsubishi , 13
Ssangyong , 12
Land Rover , 10
MINI , 10
Volvo , 10
Chrysler , 7
Dacia , 7
Jeep , 6
Daihatsu , 5
Lancia , 5
Porsche , 5
Jaguar , 4
Lexus , 3
Dodge , 2
Maserati , 2
Smart , 2
Buick , 1
Cadillac , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Saab , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 22:32
Link:
, ,

VW Polo GTI

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:37 , ,

Opel Vectra c2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
12 авг. 21:24 , ,

Bmw 320d-177ks 2009god redizajn

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 19:55 , ,

SE PRODAVA OPEL ASTRA

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 12:28 , ,

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Line

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
12 авг. 12:24 , ,

BMW X3 2.0D xDrive 2011 Panorama

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 12:24 , ,

Seat Ibiza FR 1.4 TFSI 2009

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 12:23 , ,

VW Golf 6 2.0 GTD 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 21:14 , ,

Ford fiesta ghia 1.2 benzin so 155000km uvesena od NL

4 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 09:24 , ,

Фиат Темпра- цена по договор

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
10 авг. 19:03 , ,

Opel Meriva 1.7 diesel 2004

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:05 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI I VOZILA XAVARISANI I ZDRAVI

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 10:19 , ,

Audi A3 1.6 TDI 2016 S-tronic

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 19:28 , ,

Skoda Roomster 1.4 16V

3 350 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 18:16 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin 2005

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 15:03 , ,

Ford Focus Hatchback

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 03:55 , ,

Prodavam toyota

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 18:15
Link:
, ,

PRODAVAM OPEL ASTRA J 1.7 COSMO

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 16:07 Претпријатие , ,

BMW f10 530d 258hp -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 16:04 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9 TDI -08

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 14:28 , ,

Daewoo Matiz

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 14:28 , ,

Renault Scenic II

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 22:32 , ,

VW Polo GTI

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 17:24 , ,

VW Passat 1.6 tdi

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 15:55 , ,

VW Golf VII 1.6 TDI 2014 god. Moze zamena

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 00:38 , ,

Matiz

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 09:01 , ,

BMW X1 s drive avtomatic navigacija 2.0

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 19:41 , ,

Mitsubishi Asx 2016

12 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
31 јул. 22:20 , ,

Kolata se prodava so atestiran plin i registrirana do03.2023

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 15:46 , ,

Golf VII 2014 g. Moze Zamena

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 01:56 , ,

Alfa Romeo 147

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 12:58 , ,

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул. 13:33 , ,

Renault Megane Classic

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 12:44 , ,

Audi A3 Quatro

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 08:24 , ,

Volkswagen Sharan

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 10:20 , ,

Seat altea 1.6 benzin plin atest 2006godina

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 12:51 , ,

BMW 330 XDrive

7 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 13:40 , ,

Reno megan

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 13:58 , ,

2005 Golf 5, 1.9.L

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 13:39 , ,

BMW X6

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:50 , ,

Peugeot Partner 2006 benzin plin

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 12:55 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 16:24 , ,

Audi a3 2.0 tdi 2006 god

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 12:15 , ,

Prodavam mazda 6 2010godina 2,2

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 11:13 , ,

Peugeot 207 1.4

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 јун. 22:26 , ,

Se prodava

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации