Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 18
Audi , 61
BMW , 67
Chevrolet , 10
Chrysler , 2
Citroën , 49
Dacia , 1
Daewoo , 7
Daihatsu , 1
Fiat , 54
Ford , 53
Honda , 7
Hyundai , 15
Jeep , 1
Kia , 12
Lada , 6
Lexus , 2
Mazda , 11
MINI , 2
Nissan , 10
Opel , 157
Peugeot , 97
Renault , 67
Rover , 6
Seat , 45
Škoda , 6
Smart , 8
Suzuki , 9
Toyota , 9
Volvo , 5
Yugo , 13
Zastava , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:40 Претпријатие , ,

Opel Insignia 1.6cdti 136hp 2017

11 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:40 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Mazda 3 2.2 dizel skyactiv 150HP 2014

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:56 Претпријатие , ,

Peugeot 4008 1.6 hdi 4WD

14 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:56 Претпријатие , ,

Kia Optima 1.7crd 136ks

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:55 Претпријатие , ,

Opel Vectra 2.0 dci

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:05 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2008

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Kia Ceed 1.4 crdi 2015

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Audi A4 B7 1.9 tdi 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6tdi Euro 6 2018

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.1 2009

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.6 2011

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 tdi 2006

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

VW Touran 1.6 tdi 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:04 Претпријатие , ,

Honda Civic 2.2 d 2008

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 14:26 , ,

Suzuki Vitara 2016

18 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
25 мај 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 11:36 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5DCI 2007

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 13:47 , ,

Fiat Bravo 1.9

55 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 17:26 Претпријатие , ,

MERCEDES A200CDI 2005GOD AVANGARD

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 17:25 Претпријатие , ,

Suzuki Swift 1.3 dizel 51kw 2006

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 21:54 , ,

OPEL ASTRA J. 1.3. CDTI 2010 G.

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 09:51 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport & Style 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:33 Претпријатие , ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 2010

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 09:33 Претпријатие , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 09:32 Претпријатие , ,

VW Passat variant 2.0TDI 2008

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 09:32 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 09:31 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9rdi 2009 facelift

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 09:31 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:30 Претпријатие , ,

VW Sharan 2.0 TDI BMT 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 09:30 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0i 2007 CH

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 09:29 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации