Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 86
Audi , 330
BMW , 322
Buick , 2
Chevrolet , 73
Chrysler , 6
Citroën , 240
Dacia , 18
Daewoo , 44
Daihatsu , 5
Dodge , 3
Fiat , 195
Ford , 272
Honda , 48
Hummer , 2
Hyundai , 76
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 15
Kia , 46
Lada , 16
Lancia , 14
Land Rover , 30
Lexus , 5
Lifan , 1
Mazda , 65
MINI , 49
Mitsubishi , 38
Nissan , 37
NSU , 1
Opel , 407
Peugeot , 271
Porsche , 13
Renault , 233
Rover , 8
Saab , 5
Seat , 138
Škoda , 88
Smart , 27
Ssangyong , 6
Subaru , 11
Suzuki , 36
Tesla , 3
Toyota , 91
Triumph , 4
UAZ , 2
Volvo , 18
Yugo , 39
Zastava , 22

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam Volkswagen Caddy Life vo odlicna sostojba

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
05 дек. 23:10
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Polo 1.2 tdi

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 16:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 150KS AWD AVTOMATIK EXECUTIVE

19 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 18:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW POLO 2019 25.000KM NEUVEZENO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

SKODA OCTAVIA 2020 NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

15 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 17:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD FIESTA 1.4 TDCI TITANIUM

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Dacia duster 4x4 1.5dci dizel ne uvezena full oprema

8 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:21 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VOLKSWAGEN T-CROSS HIGHLINE TNG 2020 NEUVEZEN

19 790 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw x5 M50 Dxdrive 400 ks kupen Mkar inter guma

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

audi q3 3.5 tdi 150ks kako nova inter guma

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam Volkswagen Caddy Life vo odlicna sostojba

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:15
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Land Rover - Range Rover

115 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 10:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

GOLF.6.PLUS.1.6.TDI.105.KS 10.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 12.GOD.AUTOMATIC.NEUVEZENO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT.IDEA.1.4.BENZIN.04 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.NOVO.FULL

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL.ASTRA.1.7.DIZEL.08 GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT.206.1.4.BENZIN 00.GOD.KLIMA.FULL

1 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 03.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT.206.1.1.BENZIN 00.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

1 699 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW.525.TDS.98.GOD AUTOMATIC.REG.05.2024.FULL

1 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 07:43
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Polo

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:35
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A6 5.0 TFSI

54 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 21:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR LIMITED - AVTOMATIK ����

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL CORSA 2018 1.4 NEUVEZENA

8 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 2021 NOVO VOZILO POD GARANCIJA

19 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 10:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford fiesta 1.2 Benzin Plin Atest 2007

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

SKODA KAMIQ DSG7 2020 NEUVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

16 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 02:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A3

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 18:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT 2008 ALLURE SEUSTE POD GARANCIJA 39.000KM

21 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
06 дек. 17:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
06 дек. 17:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia 1.6cdti 136ks avtomatic 2020g kako nova

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 17:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Crossland X 1.5d 102ks 6brzini 2019/20g ekstra kako nov

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 17:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi Q3 2.0tdi 150ks Quattro avtomatic 2016/17g facelift

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 17:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 GTD Line 1.6dsg 110ks 2016/17god kako nov

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat 1.6tdi 105ks dsg highline 2014/15g ekstra

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 1.6tdi 105ks 2013/14god ful perfekten

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes CLS 350cdi 4 matic 265ks 2012/13g ekstra

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:21 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Touran 1.6tdi 105ks avtomatic dsg 2011/12g ful perfekten

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 17:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Kuga 2.0tdci 136ks 6 brzini 4x4 2010/11g ful perfektna

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
06 дек. 17:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyora Corolla Luna 1.4 benzin+plin 2007g neuvezena odlicna

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 17:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X2 sDrive 18d

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 15:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT ARONA 1.6 TDI 95ks 2018

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 15:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD FIESTA NOVIOT MODEL NEUVEZENA

9 890 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
06 дек. 15:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VOLKSWAGEN T-CROSS AUTOMATIC 2022 HIGHLINE 17.000KM

24 900 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
06 дек. 08:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

Bmw 318d 100kw facelift m-paket navi 2011/2012god

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 08:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD FIESTA NOVIOT MODEL NEUVEZENA

9 890 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
05 дек. 23:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

Polo 1.2 tdi

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 21:59
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi outlander 2.2 2013

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 20:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

4 NOVI ZIMSKI GUMI 205/50R17 BF GOODRICH( MISHELIN))

300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
05 дек. 16:41
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 150KS AWD AVTOMATIK EXECUTIVE

19 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации