Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Ford , 58
Opel , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford fiesta , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мар. 14:58
Линк
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 09:08 Претпријатие , ,

FORD FIESTA -15 NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:36 , ,

FORD FIESTA 1.25

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 18:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
05 мар. 14:58
Линк
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 08:39 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 01:37 , ,

Ford Fiesta -09 Benzin

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
07 фев. 12:32 , ,

Ford Fiesta -12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
01 дек. 10:09 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -09

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 окт. 20:54 , ,

Ford Fiesta

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
21 авг. 21:49 , ,

Ford Fiesta 2005 so LPG neuvezena

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
20 авг. 15:11 , ,

Ford Fiesta -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
25 мај 22:01 , ,

Ford Fiesta

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
06 мај 03:59 , ,

Ford Fiesta 1.4 Tdi

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 14:20 , ,

Ford Fiesta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 22:05 , ,

Ford Fiesta -13 tovarna

4 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
19 фев. 20:43 , ,

Ford Fiesta 1.4 disel na mk tablici

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 22:57 , ,

Ford Fiesta 1.4TDCi

4 799 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 17:50 , ,

Ford Fiesta proiz. -96 vo odlicna sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
24 јул. 08:52 , ,

Ford fiesta 1.4 tdci

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
22 јул. 14:33 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin atestiran plin 3vrati

2 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
09 мај 16:26 , ,

FORD FIESTA -11

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
19 мар. 17:07 , ,

Tovarno vozilo Ford fiesta 1.6 TDCI -10

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 18:25 , ,

Ford Fiesta

450 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 14:37 , ,

Ford Fiesta -01 dobro socuvana

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 22:25 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
20 окт. 16:22 , ,

FORD FIESTA

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
17 окт. 14:50 , ,

FORD FIESTA

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 10:08 , ,

Ford Fiesta Titanium

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
03 јун. 13:40 , ,

Ford Fiesta 1.1 benzin

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 14:30 , ,

Ford Fiesta 1.25 ful oprema

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
22 мај 14:51 , ,

Ford Fiesta clasic

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 11:48 , ,

FORD FIESTA NA PLIN

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
21 мар. 14:00 , ,

Ford Fiesta 1.3

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
25 јан. 14:56 , ,

Ford Fiesta benzin plin

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
24 јан. 20:43 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci titanium

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
01 јул. 17:55 , ,

Ford Fiesta

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
12 јун. 14:23 , ,

Ford Fiesta 1.4TdCi

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
11 јун. 17:40 , ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 TDCI

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
22 мај 18:12 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci TITANIUM

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
17 мар. 16:04 , ,

Ford Fiesta odlicno socuvana

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
06 мар. 13:54 , ,

Ford Fiesta benzin plin kupena vo MIDA

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 18:43 , ,

Ford Fiesta ekskluzivna

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
21 јул. 09:59 , ,

Ford Fiesta -03

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 11:30 , ,

Ford Fiesta -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
31 мај 03:11 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI –04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 16:36 , ,

SKODA SUPERB -10

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 15:47 , ,

Ford Fiesta perfektna -08

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 15:35 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -08

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Ford fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации