Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

BMW , 1
Fiat , 1
Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор POLO,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: POLO | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 19:25
Link:
, ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999

17 апр. 19:25
Link:
, ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 10:48 Претпријатие , ,

Mercedes E200 D Avantgard-9G Drive Pilot Distronic 48.000km

39 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
17 апр. 10:34 Претпријатие , ,

Mercedes E200 D Avantgard-9G Drive Pilot Distronic 48.000km

39 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
13 апр. 11:54 , ,

Polo 1.4 benzin .god 2002

2 399 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 10:43 , ,

Bmw 320 d 177 ks 2009

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 20:21 , ,

VW Polo 2002 1,4 TDI

140 000 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 12:03 , ,

VW Polo 1.2tdi Bluemotion euro5

5 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 09:44 , ,

VW Polo 1.2 euro 5 so ful oprema klima reg -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
29 ноем. 10:31 , ,

VOLKSWAGEN POLO BLUEMOTION 1.2DIZEL 2010G

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 14:48 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 tdi

3 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 19:08 , ,

VW Polo -05 1.4

2 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
28 апр. 14:40 , ,

VW POLO 1.2

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 09:59 , ,

VW Polo 1.4 -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 23:36 , ,

VW POLO TDI 1.4

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 21:13 , ,

VW POLO -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 14:04 , ,

VW Polo 1.4 benzin plin -01

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 23:26 , ,

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 12:39 , ,

VW Polo

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 11:01 , ,

VW POLO 1.9 SDI 64 KS-03 KLIMA FULL

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:15 , ,

VW Polo 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 14:11 , ,

VW POLO 1.4TDI -07

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 09:31 , ,

VW Polo 1.2

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
12 јан. 19:02 , ,

Avto delovi za Volkswagen

Година: 2006
Километража: 5 000 - 9 999
19 дек. 11:26 , ,

VW POLO 1.2 BENZIN 47 KW UVEZENA OD CH KLIMA FULL

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
18 дек. 13:54 , ,

VW Polo -13 16tdi

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
02 окт. 21:54 , ,

VW Polo

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 14:44 , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 050 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 17:09 , ,

VW POLO benz/plin KLIMA reg 04-2019

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 23:14 , ,

VW Polo Fox 1.8 Turbo

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:36 , ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD REGISTRIRANO

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 22:34 , ,

VW Polo

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 18:22 , ,

VW POLO

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 19:39 , ,

VW Polo 1.9 Tdi 101ps klima uvoz Extra Socuvan

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 15:54 , ,

VW Polo 1.4

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 15:02 , ,

VW Polo 1.4 DIZEL

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 12:32 , ,

VW Polo 1.2

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
23 јун. 13:41 , ,

VW POLO 1.2 benzin 40KW PERFEKTNA SOSTOJBA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
04 јун. 22:28 , ,

POLO FOX

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 16:16 , ,

VW Polo so original 162000 km

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
26 апр. 09:45 , ,

VW POLO TRENDLINE 1.4 80 KS 5 VRATI 5 BRZINI

3 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 12:31 , ,

VW Polo City VAN 1,2 TDI

9 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
10 апр. 12:22 , ,

VW Polo City VAN 1,2 TDI

9 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
09 апр. 14:38 , ,

VW Polo

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
12 мар. 13:56 , ,

VW POLO FOX

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 16:53 , ,

VW Polo 1.2 benzin

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 ноем. 20:50 , ,

VW Polo dizel 1.4 TDI so celosna oprema -03

2 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 18:04 , ,

VW Polo -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 09:17 , ,

VW Polo -07 odlicna ponuda

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување POLO | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • Polo in category Автомобили
  • Polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации