Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 573
Opel , 37
Peugeot , 27
BMW , 12
Renault , 10
Ford , 9
Citroën , 7
Seat , 7
Fiat , 6
Kia , 4
Hyundai , 3
Honda , 2
Jaguar , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi a3,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi a3 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:19 , ,

Audi A3 1.9tdi 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:30 Претпријатие , ,

Audi A3 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:29 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6 tdi Ambition

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 09:40 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 105ks perfektna sostojba

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 18:24 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi 77kw 2010 super

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 09:36 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi 77kw 105ks perfektna sostojba

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
22 јул. 21:50 , ,

Audi A3 1.6TDI 90ks 2010 klima panorama tempomat

6 890 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 21:42 , ,

Audi A3 1.6tdi 105ks 2010 klima tempomat 2x set gumi i felni

6 890 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 09:43 , ,

Audi A3 1.6tdi 90ks 2010 registrirana klima panorama

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 јул. 15:35 , ,

Audi A3 2009 1.9

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 15:02 , ,

Audi A3 1.9 2009

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 14:38 , ,

Audi A3 2.0 TDI 2016 S-tronic

15 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 14:37 , ,

Audi A3 1.6 TDI 2016 S-tronic

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 09:04 , ,

Audi A3 1.6tdi 105ks 2010 klima tempomat 2x set gumi i felni

6 890 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 17:56 , ,

Audi A3 1.6tdi 2010 klima tempomat registrirana set gumi

6 890 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 00:12 , ,

Audi A3 1.6 TDI kako novo

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 08:53 , ,

Audi A3 Limousine

13 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 08:09 , ,

Audi A3 dizel 1998

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 22:14 , ,

Seat Exeo 2.0 TDI 170ks 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 16:00 , ,

Audi A3 1.9 tdi 105ks 2009 facelift model

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 20:23 , ,

Audi A3 2.0 tdi

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 21:33 , ,

Audi A3 2010 1.6tdi 105ks klima tempomat aluminski felni

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 22:47 , ,

Audi A3 cabrio S-line Full oprema

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 06:21 , ,

Audi А3 1.9tdi 110ks 2000

2 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 23:35 , ,

Audi A3 2.0TDI 103kw/ 140ks 2005

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 21:10 , ,

AUDI A3 1,6TDI 90KS 2010G*REGIS.06/22*PANORAMA*KLIMA*TOP

7 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 16:02 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
02 јун. 17:33 , ,

Audi A3 2008 2.0tdi registrirano

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 13:34 Претпријатие , ,

AUDI A3 2.0TDI 150HP S-TRONIK SPORT 2015

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
11 мај 18:46 , ,

Audi A3 1.6 TDI

Година: 2015
Километража: 40 000 - 44 999
11 мај 16:27 , ,

se prodava Audi A3 sedan 1.6 TDI

Година: 2015
Километража: 40 000 - 44 999
27 апр. 17:49 , ,

Audi A3 2.0 tdi 140hp

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 21:16 , ,

audi a3 1.6 benzin 75 kw 102 ks

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
15 апр. 17:29 , ,

Audi A3 2.0 tdi 140ks 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 13:01 , ,

Audi A3 2004

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 23:26 , ,

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 13:00 , ,

Audi A3 2.0tdi s line

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 09:01 , ,

Audi A3 1.6 tdi 2015 sega uvezeno

13 250 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 11:28 Претпријатие , ,

BMW X1 2.0 D LED NAVI PDC AVTO MIRO

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi a3 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Audi a3 во категорија Автомобили | Lada | Niva
  • Audi a3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • audi a3 во категорија Автомобили | Volvo | C30
  • audi a3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Lupo
  • audi a3 во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Toyota | Auris
  • audi a3 во категорија Автомобили | BMW | 3-серии
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Peugeot | 308
  • audi A3 во категорија Автомобили | Renault
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Peugeot | 508

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации