Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Fiat , 1705
Opel , 59
Peugeot , 29
Audi , 23
Ford , 18
Renault , 17
BMW , 15
Citroën , 12
Seat , 6
Škoda , 5
Toyota , 5
Hyundai , 4
Kia , 4
Honda , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Nissan , 3
Yugo , 3
Lada , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:38
Линк
Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999

Денес 17:50
Линк
, ,

Punto EVO 2011g 1.3 multijet-DIESEL-75KS "FAB. NAVIGACIJA"

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:50 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 12:49 Претпријатие , ,

PRODAVAM MERCEDES CLS 350 CDI AMG restyle 4 MATIK

30 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:45 Претпријатие , ,

PRODAVAM MERCEDES CLS 350 CDI AMG restyle 4 MATIK

30 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:41 Претпријатие , ,

AUDI A6 3.0 TDI -11

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:30 Претпријатие , ,

AUDI A6 3.0 TDI -11

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:46 , ,

Fiat 500 C 2015

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:42 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2007

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:41 Претпријатие , ,

Fiat 500 benzin 2009

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 08:52 , ,

FIAT PUNTO 1.2 - PRV I EDINSTVEN SOPSTVENIK

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:04 , ,

FIAT BRAVO 2 - 2007 DIZEL 1.9 MULTIJET

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:40 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-Jet Dizel 90KS 6 Brzini

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:19 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 2011 unikat

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:56 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.3 mjet 62kw uvoz Holandija

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:38 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 10:53 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 cdti facelift Avto Miro

3 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:44 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 cdti facelift Avto Miro

3 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:42 , ,

FIAT 500 *Lounge* 1.2-Full Oprema! Novo! 09g

4 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:23 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET UNIKAT REGISTRIRANA

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации