Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Ford , 583
Opel , 34
Peugeot , 18
BMW , 7
Audi , 5
Seat , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Fiat , 3
Jeep , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford Fiesta , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford Fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:58
Линк
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 20:18 , ,

FIESTA 1.4 TDCI 2005 GOD FUL OPREMA OD MKD

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:27 Претпријатие , ,

FORD FIESTA -15 NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

6 690 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:18 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:35 , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75KS STYLE 2015G

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 14:58
Линк
, ,

FORD FIESTA MIDA 1.4 TDCI

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:30 , ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin Odlicna Sostojba Neuvezuvana

1 799 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 15:54 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 so Atestiran Plin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 15:49 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 so Atestiran Plin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 18:14 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN PLIN 97KS TREND 2011G

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 00:11 , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 90KS STYLE 2015G

7 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 18:48 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 55KW -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 16:24 , ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 15:55 , ,

FORD FIESTA

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 08:34 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS TREND 2016G

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
19 фев. 10:42 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 18:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2i 60kw AUTOBERN

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 17:34 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 09:34 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 10:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA1.4 TDCI PERFEKTNA -07 FULL AVTO NIKI

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 10:52 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Ford Fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот,се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации