Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Ford , 577
Opel , 34
Peugeot , 21
BMW , 6
Citroën , 6
Seat , 6
Fiat , 5
Audi , 4
Renault , 3
Jeep , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford fiesta,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 12:38
Линк
Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
02 апр. 22:59
Линк
Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.25 81ks extra

3 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:41 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci TITANIUM -09 reg cela god

4 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:22 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2011g NOV UVOZ

4 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 19:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
10 апр. 17:17 , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 12:38 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
10 апр. 09:50 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdi 68ks 10 Auto Kodeks

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 09:41 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI.PERFEKNA -08.AVTO NIKI

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 09:32 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI.PERFEKNA -08.AVTO NIKI

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 09:23 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
09 апр. 19:42 , ,

Ford Fiesta 1.4TDCi Titanium NOVA KOLA

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 14:01 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
09 апр. 10:59 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 10:58 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 10:57 Претпријатие , ,

BMW 320dizel.unikat.KLIMATRONIK.FULL.AVTO NIKI.

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 18:47 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 10:04 Претпријатие , ,

FORD FIESTA1.4 TDCI PERFEKTNA -07 FULL AVTO NIKI

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 09:59 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 09:58 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 09:44 , ,

Ford Fiesta 1.25 44kw facelift

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford fiesta | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Ford fiesta во категорија Автомобили
  • Ford Fiesta во категорија Автомобили
  • ford fiesta во категорија Автомобили
  • Ford Fiesta во категорија Автомобили
  • Ford fiesta во категорија Автомобили
  • Ford fiesta во категорија Автомобили
  • Ford fiesta во категорија Автомобили
  • ford fiesta во категорија Автомобили
  • Ford fiesta во категорија Автомобили
  • ford fiesta во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации