Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

VW Volkswagen , 1283
Opel , 40
Peugeot , 20
Audi , 16
Renault , 14
BMW , 13
Fiat , 9
Citroën , 8
Seat , 7
Hyundai , 4
Ford , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Honda , 2
Toyota , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор GOLF 4,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: GOLF 4 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:11 , ,

VW Golf 4 benzin 1.6

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 08:31 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks BKC motor highline 2004

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:29 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks BKC motor highline 2004

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 23:22 , ,

VW Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 10:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 23:50 , ,

VW Golf 7 2013

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
29 ноем. 13:42 , ,

VW Golf 5 1.9 TDİ 77kw full oprema

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 13:02 , ,

VW Golf 6 united edition 1.6tdi bluemotion 8 brzini F1 dsg

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 16:30 , ,

VW Golf 4 1.4 benzin unikat

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 17:35 , ,

Dodge Caliber 2.0crd so VW Golf motor

3 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 15:30 , ,

VW Golf 4 1.4 16V 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
12 ноем. 04:54 , ,

VW Golf 4 vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 04:54 , ,

VW Golf 4 vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 21:53 Претпријатие , ,

VW Golf 1.9tdi bluemotion Ch

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 21:37 Претпријатие , ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
27 окт. 15:47 , ,

VW Golf 4 od prv sopstvenik

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 00:52 , ,

VW Golf 7 Bluemotion 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 18:40 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi highline registriran full oprema

6 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 20:00 , ,

VW Golf 6gtd 170ks 2011

12 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 01:07 , ,

GOLF PLUS 1.9 TDI 105ks

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:35 , ,

Golf 7 Blumotion 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 21:19 , ,

Vw golf 7 Bluemotion 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 01:46 , ,

Golf 4 1.6 benzin/plin

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 15:55 , ,

Renault Megane dizel 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 05:02 , ,

Se prodava Golf 5

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 04:58 , ,

Golf 4

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 20:37 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI bluemotion 105ks 2008

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 22:31 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI se prodava

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 авг. 21:56 , ,

Prodavam golf 4 1.4 benzin plin registrirano

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 13:55 , ,

VW Golf 4 1.4 2002 vo odlicna sostojba

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 08:57 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 110kw 1999 registrirana ekstra socuvan

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 11:42 , ,

Golf 4 1.9Tdi

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
19 јул. 11:12 , ,

VW GOLF V 1.9-TDI 77kw/105ks. 05/2006g.

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 14:29 , ,

VW Golf 4 1.8 gti 2000

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:10 , ,

VW Golf 6 tdi 4motion 2010

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 00:38 , ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 15:38 , ,

VW Golf 4 tdi moze zamena

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
30 јун. 11:32 , ,

VW Golf 5 1.4 2006

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 11:15 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 tdi 2005

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 11:17 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 14:21 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90PS

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 15:32 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 14:25 , ,

VW Golf 4 1.6 benzin i atest plin

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:21 Претпријатие , ,

VW Golf 4 full oprema registrirano

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 20:21 , ,

Se menuva VW Golf 4 1.4 16v 2000

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 15:25 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување GOLF 4 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации