Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Iphone , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Iphone | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:04 , ,

VW Golf 7 Cup SportEdition

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 22:37 , ,

VW GOLF 7 CUP EDITION PARK PILOT BLIND SENSOR 2015

13 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 17:45 , ,

tauran touran

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 00:28 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI-170KS

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 13:07 , ,

MERCEDES 220 CDI AMG

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 01:10 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS 2006 GOD...

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 14:44 , ,

Audi A3 1.9TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 14:28 , ,

Audi A3 1.9 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 17:39 , ,

Audi TT kabriolet

5 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 20:52 , ,

VW Passat CC 2.0 TDI Sport coupe

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 08:06 , ,

VW Passat CC 2.0 TDI Sport coupet -10

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 дек. 09:37 , ,

MITSUBISHI LANCER 1,5 -08 PLIN FULL OPREMA

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
13 авг. 12:20 , ,

Rover 200 1.4 -98 Plin Full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 18:08 , ,

Skoda Octavia -08

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Iphone | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Iphone во категорија Мобилни телефони
  • iphone во категорија Аудио опрема
  • iphone x во категорија Сервис за Возила
  • Iphone во категорија Автомобили
  • iphone во категорија Мобилни телефони
  • IPhone 11 во категорија Мобилни телефони
  • Iphone 11 во категорија Мобилни телефони
  • Iphone x во категорија Сервис за Мобилни телефони
  • Iphone x во категорија Мобилни телефони
  • Iphone во категорија Мобилни телефони

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации