Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Lada , 50
Fiat , 2
Ford , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор LADA Niva , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: LADA Niva | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 фев. 15:21 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
20 дек. 17:45 , ,

Prodavam Lada Niva 4x4 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 11:43 , ,

Lada Niva 1600 dolga

1 400 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
22 септ. 14:30 , ,

Delovi za Lada Niva

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
08 апр. 09:10 , ,

Lada Niva

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
04 мар. 19:16 , ,

MERCEDES-BENZ E290D - AUTOMATIK

1 999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
18 ноем. 14:10 Претпријатие , ,

LADA NIVA 4x4

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
28 јун. 17:37 , ,

Fiat doblo 1.9 jtd -04

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
05 мар. 01:37 , ,

Lada Niva

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
04 јан. 18:23 , ,

Lada Niva

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
14 окт. 19:26 , ,

LADA NIVA

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 21:36 , ,

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 70 000 - 74 999
12 јул. 14:01 , ,

Lada Niva 1.7 so plin

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
24 апр. 21:44 , ,

LADA NIVA 4x4 2009

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
11 апр. 19:59 , ,

Lada Niva

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
07 мар. 19:03 , ,

LADA NIVA 1.7

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
07 мар. 18:55 , ,

Lada Niva

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
25 фев. 17:57 , ,

Skoda Fabia 1.4 MPI benzin plin

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 14:35 , ,

LADA NIVA

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 17:34 , ,

Lada Niva 1.7

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
23 јан. 14:58 , ,

LADA NIVA NOVA 1.7 Benzin

8 250 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
15 дек. 21:18 , ,

Lada Niva -13 Odlicna sostojba

4 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
02 дек. 17:48 , ,

Lada Niva

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 13:49 , ,

Lada Niva

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 00:43 , ,

Lada Niva

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 12:24 , ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
04 окт. 12:08 , ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
13 јун. 14:07 , ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
12 мај 16:12 , ,

Lada Niva 1.7

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 19:49 , ,

LADA NIVA

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
12 јан. 01:54 , ,

Lada Niva

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
10 јан. 18:00 , ,

Lada Niva

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 17:28 , ,

Lada Niva 4x4

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
22 дек. 16:52 , ,

LADA NIVA

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
06 септ. 22:09 , ,

VW Golf 3 -95 ili menuvam

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 15:54 , ,

Lada Niva -01

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
16 мај 18:39 , ,

Lada Niva -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
19 мар. 09:09 , ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS -05 FULL OPRE NOVA KOLA

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
17 мар. 14:40 , ,

Lada Niva 4x4 jeep terensko vozilo i patnicko

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
17 мар. 09:42 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD FUL OPREMA -05 PERFEKTNA

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 08:51 , ,

FORD FIESTA 1.3 BENZIN -04 GHIA OPREMA NOVA KOLA

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
05 фев. 20:33 , ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 101 KS FULL OPREMA PERFEKTNA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 23:24 , ,

LADA NIVA 1.7I 2000 4X4 40000km NOV

2 990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
20 дек. 09:32 , ,

Lada Niva 1.7 so atest plin -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
31 окт. 15:50 , ,

Lada Niva -00

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
31 окт. 13:02 , ,

Lada Niva -07

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување LADA Niva | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • LADA Niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Возила
  • Lada niva во категорија Автомобили

Кон почеток