Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Mazda , 87
BMW , 5
Opel , 5
Ford , 4
Audi , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Kia , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mazda 3 , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mazda 3 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:03 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:00 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:00 Претпријатие , ,

BMW 320dizel.unikat.KLIMATRONIK.FULL.AVTO NIKI.

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:44 , ,

Mazda 3 1.6 HDI -08

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:36 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 12:45 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 11:01 , ,

Mazda 3 1.6d 80kw Unikat -11

6 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 09:50 Претпријатие , ,

Mazda 3 1.6d AutoMilano 6meseci garancija

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 09:34 Претпријатие , ,

Mazda 3 2.0d AutoMilano 6meseci garancija

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 20:32 Претпријатие , ,

MAZDA 3 85KW (115KS) EURO 5 PROIZVEDENA 2011 GOD

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 13:45 , ,

Mazda 3 unikat moze zamena

6 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 12:32 , ,

Mazda 3 -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 14:27 Претпријатие , ,

AUDI A6 3.0 TDI -11

19 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 12:07 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
07 дек. 14:38 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
02 дек. 11:09 , ,

MAZDA 3 1.6 BENZIN GOD - 04 KLIMATRONIK NOVO FULL

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
24 окт. 10:41 , ,

MAZDA 3 2.0 150KS Benzin -04

3 111 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:26 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 20:26 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 20:04 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
21 авг. 02:00 , ,

Се провада Mazda 3 1.4 бензин

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
06 јун. 22:46 , ,

Mazda 3 1.6 hdi -05

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 19:27 , ,

MAZDA 3 1.6HDI 109KS Neuvezena

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 03:08 , ,

Mazda 3 1.6 dizel -04

3 450 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 20:31 , ,

Mazda 3

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 17:28 , ,

Mazda 3

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 фев. 15:35 , ,

Mazda 3 1.6 hdi

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 22:33 , ,

Mazda 3 1.6hdi

3 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Mazda 3 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 Mazda 3 mazda 3 mazda 3 Mazda 3 Mazda 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации