Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 6
Peugeot , 6
BMW , 3
Citroën , 3
Renault , 3
Škoda , 3
Fiat , 2
Audi , 1
Dacia , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes E 220 cdi,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes E 220 cdi | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 12:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 12:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 16:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 14:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 11:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d 2.0 dizel full unikat 122ks Avto Niki

5 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 15:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
30 ноем. 14:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 ноем. 14:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
30 ноем. 12:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
30 ноем. 12:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
30 ноем. 10:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 09:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 86KW NOVA

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
30 ноем. 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
29 ноем. 23:00
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES E220

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 14:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 508 1.6 HDI BUSINESS NOVA

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
29 ноем. 13:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
29 ноем. 13:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT 2.0TDI 103kw Trendline

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
29 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 11:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 11:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
29 ноем. 11:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 ноем. 10:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 23:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz E 220 CDI 2016

28 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 21:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X6 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 20:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES AMG PACKET

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 01:16 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz E klasa 220CDI 2010 dizel automatic

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 12:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes-Benz e 220cdi

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 19:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz GLC 220 CDI 4 matic AMG

40 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 08:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz GLC 220 CDI 4 matic cupe

44 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 02:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES GLC 220 CDI 4 MATIC

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 21:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

MERCEDES E 220 CDI T AVANGARD

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 19:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz C220 2002 AMG full oprema odlicen

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
16 окт. 15:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes c200 cdi 2008 220 iljadi pominata

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 08:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes E cabriolet CDI 220 AVANTGADE

26 000 МКД

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 10:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes Benz E220

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
19 јун. 13:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes-Benz C200 CDI

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 14:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz E 220 CDI automatic

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 09:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz E 220 CDI 2018 AMG

45 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
02 ноем. 20:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz E 220 Avantgarde

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes E 220 cdi | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации