Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 1450
Peugeot , 26
Renault , 15
Ford , 14
BMW , 11
Citroën , 10
Audi , 8
Fiat , 8
Seat , 8
Kia , 5
Chevrolet , 3
Hyundai , 3
Nissan , 3
Jeep , 2
Škoda , 2
Yugo , 2
Chrysler , 1
Honda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор OPEL ASTRA,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: OPEL ASTRA | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јан. 14:07
Linku:
, ,

Opel Astra H 1.6 Benzin 2012

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 14:48
Linku:
Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks business edition MT

14 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999

Вчера 19:19 , ,

Opel Astra GTC 1.7

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:06 , ,

Opel Astra GTC

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:49 , ,

Opel Astra H 1.9cdti 120ks

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:53 Претпријатие , ,

VW Fox 1.2 klima servisna kniska nova

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:46 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw nova servisna kniska

8 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 19:02 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6i 2005 Autobern

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 17:17 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN PLIN FULL OPR ODLICNA REGISTRIRANA

1 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 16:59 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci unikat uvoz Germanija

6 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 15:13 , ,

OPEL ASTRA GTC OPC 1.9CDTI 150hp 2008g UNIKAT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 11:20 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
17 јан. 11:19 Претпријатие , ,

Opel Astra 2008 1.7 CDTI 110ks

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 10:40 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 110ks 2012

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 10:32 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 110ks 2012

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 07:11 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9tdi 77kw perfektna

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 07:11 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Servisna Kniska Uvoz Belgija

5 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 14:07 , ,

Opel Astra H 1.6 Benzin 2012

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 23:52 , ,

Opel Astra GTC OPC line 1.9cdti 2008 PANORAMA

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 14:48 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks business edition MT

14 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
10 јан. 19:48 , ,

Opel Astra H 1.4 2008 prv sopstvenik

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 10:55 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 CDTI EcoFlex design edition 2010

6 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 20:31 , ,

Opel astra 1.4 ful oprema klima 2005g.neuvezena

2 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 16:16 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.4 T 125ks MT

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
02 јан. 18:29 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti 110hp ecoflex 2017

12 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
30 дек. 07:44 , ,

Opel Astra dizel 1998

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 20:15 , ,

Opel Astra 1.7 101ks 2008

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 09:28 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 09:43 , ,

Opel Astra 1.4 benzin i plin

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
23 дек. 13:33 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2010

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 10:16 , ,

Opel Astra 1.7 cdti

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
19 дек. 22:45 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110Hp ECOFLEX 2017

11 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
19 дек. 09:06 , ,

Opel Astra 1.9CDTI 120ks full oprema

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 дек. 19:33 , ,

Opel Astra 2.0 1997

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 23:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување OPEL ASTRA | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации