Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 1415
Peugeot , 29
Ford , 21
Renault , 16
Citroën , 13
Audi , 10
Fiat , 10
Hyundai , 9
BMW , 7
Seat , 5
Škoda , 5
Kia , 4
Toyota , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel corsa | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 11:50
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9 TDI 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Денес 14:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 14:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140ks servisna kniska uvoz Francija

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 13:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto Evo 1.3 M-JET 62kw uvoz Holandija

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 11:01
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 1.6tdi s-line 2011 66kw facelift perfektno

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

OPEL CORSA D 1.2i 2009

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 benzin 2007 automatik

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3cdti, Automatik,2003god..

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 09:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 benzin 2008 full oprema

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
Денес 08:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen DS3 1.6hdi sport

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI 16V cosmo perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Вчера 21:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.0 BENZIN GOD -99 KLIMA NOVO FULL

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 17:50
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA 1.0 VVT-I 72KS TERRA 2020G 38.000KM MK

9 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 17:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A3 1.6TDI 105KS perfektna

8 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 17:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Leon 1.9 TDI 105ks nova servisna kniska

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 16:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.9TDI 105ks unikat uvoz Germanija

5 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 16:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I30 1.6CRDI 66kw uvoz Belgija

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 15:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 160000km 100% 85kw uvoz Germanija

10 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 15:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 14:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTI 70kw nova 2015

8 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Вчера 14:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 1.6HDI 80ks Servisna kniska uvoz Francija

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 09:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 07:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.2TDI 55KW uvoz Germanija

5 799 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 07:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C220 170ks BlueEfficiency unikat

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
28 мај 15:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 1.6 E-HDI 82KW automatic nova

9 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 15:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Meriva 1.3cdti perfektna

6 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
28 мај 12:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140KS business unikat

9 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 12:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4 TDCI 51kw perfektna

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
28 мај 11:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4 TDCI 50kw neuvezena

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
27 мај 09:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa D 1.3cdti 2009

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 18:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3cdti 2012 kako nova

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
25 мај 13:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 2003 1,7 DI dizel 48KW

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 09:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Foed Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 09:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Focus 1.6TDCi klimatronik titanium Avto Niki

3 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 16:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa D 1.2

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 20:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Corsa 1.3CDTI 95KS navigacija 115G serija Opel 2012

5 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
23 мај 16:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Corsa 1.3 cdti

3 600 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 13:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1,7DI dizel 48KW

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 13:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa e edition 50kwh

29 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Онлајн
23 мај 09:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

7 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 09:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI registriran 2008 full Avto Niki

3 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 09:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 6 brzini cosmo 2012 Avto Niki

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 21:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mitsubishi Colt 1.3, 95ks, prv gazda, 135.000 km

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 21:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 cdti Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 21:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 cdti Avtoplac Dirala Avtomobili

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 21:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 cdti Avtoplac Dirala Avtomobili

3 750 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 11:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9 TDI 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
22 мај 08:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI full titanium Avto Niki

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 08:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane 1.5 DCI full 2010 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel corsa | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации