Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 44
Peugeot , 28
BMW , 15
Renault , 13
Seat , 13
Audi , 12
Ford , 12
Citroën , 8
Fiat , 8
Kia , 7
Hyundai , 4
Škoda , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:34 Претпријатие , ,

CITROEN C4 1.6hdi NOVA UVOZ HOLANDIJA

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 17:44 , ,

VW POLO 1.2 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:38 , ,

vwolkswagen polo 1.2tdi 75ks bluemotion full oprema

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 08:16 , ,

VW Polo 1.9 47kw dizel 1999

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 19:07 , ,

VW Polo 1.2tdi 2013

5 399 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 12:28 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002 full oprema

2 199 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 20:09 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 51KW 2007GOD REGISTRIRANA

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 10:54 , ,

VW Polo 1.2 TDI 70ks comfortline 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 09:13 Претпријатие , ,

Vw Polo 1.4tdi 51kw 2007/8 g

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 12:20 , ,

Polo 1.2

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
22 септ. 02:35 , ,

Polo 2008 Bluemotion

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 02:35 , ,

Polo 2008 bluemotion

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 21:59 , ,

VW POLO 2009 1.2 benzin

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 15:37 , ,

Polo 2008 Bluemotion

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 11:53 , ,

VW Polo 1.6TDi 66kw comfortline 2009

5 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 10:15 Претпријатие , ,

OPEL CORSA VAN N1 1.3 TDCI 95KS SO DDV!!

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
15 септ. 19:12 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 00:24 , ,

VW VOLKSWAGEN POLO 6C1 1.0, 2016

7 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 13:04 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 tdi

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 21:22 Претпријатие , ,

POLO 1.6tdi 90ks 2012/11 balkanauto kars

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 01:15 , ,

VW Polo 1.0

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 21:23 , ,

VW Polo 1.9 dizel

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 16:39 , ,

VW Polo 1.0

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 09:56 , ,

VW Polo 1.6tdi 66KW Comfortline 2009 perfektno

5 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 23:19 , ,

СЕ ПРОДАВА VOLKSWAGEN POLO

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
29 авг. 10:23 , ,

VW Polo 2015 1.2 tsi 87.000km

8 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 85 000 - 89 999
28 авг. 17:45 , ,

Volkswagen Polo 1.0 бензин/плин

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 11:46 , ,

Polo 1.4 Benzin - Plin

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 авг. 00:58 , ,

VW Polo 1.2TDI 75ps top forma

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:17 , ,

VW Polo 1.2 tdi bluemotion

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 13:16 , ,

VW Polo 1.2 tdi bluemotion

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 10:52 , ,

VW Polo 1.0

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 12:20 , ,

VW Polo 1.4 so 57.000km

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
23 јул. 12:39 , ,

VW Polo 1.2 2010 185.000km servisni dokumenti

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Polo polo polo polo Polo polo polo polo Polo polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации