Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Seat , 415
Opel , 37
Peugeot , 18
Audi , 10
Ford , 9
Citroën , 8
Renault , 8
Fiat , 7
Hyundai , 6
BMW , 4
Kia , 3
Honda , 2
Nissan , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Seat leon,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Seat leon | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140KS business unikat

9 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 16:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4 TDCI 51kw perfektna

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 15:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4 TDCI 50kw neuvezena

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 14:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 14:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140ks servisna kniska uvoz Francija

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 13:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto Evo 1.3 M-JET 62kw uvoz Holandija

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 13:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

Novo radio so navigacija android wifi kamera i bluetooth

8 000 МКД

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 08:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen DS3 1.6hdi sport

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI 16V cosmo perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Вчера 21:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Leon 1.6 TDI 77kw 105ks 2011 facelift

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 17:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A3 1.6TDI 105KS perfektna

8 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 17:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Leon 1.9 TDI 105ks nova servisna kniska

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 16:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.9TDI 105ks unikat uvoz Germanija

5 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 16:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I30 1.6CRDI 66kw uvoz Belgija

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 15:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 160000km 100% 85kw uvoz Germanija

10 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 15:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 14:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.6 TDI 110ks 2016 euro 6 full oprema

12 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTI 70kw nova 2015

8 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Вчера 14:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 1.6HDI 80ks Servisna kniska uvoz Francija

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 10:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Leon FR 110ks ful oprema

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 07:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.2TDI 55KW uvoz Germanija

5 799 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 07:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C220 170ks BlueEfficiency unikat

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
28 мај 15:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 1.6 E-HDI 82KW automatic nova

9 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
28 мај 15:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Meriva 1.3cdti perfektna

6 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
26 мај 19:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Leon 1.6

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 15:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.9TDI 77KW 2009 ecomotive

6 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 11:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.6tdi 77kw 2010 ecomotiv dizel

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 09:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Foed Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 09:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Focus 1.6TDCi klimatronik titanium Avto Niki

3 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 09:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

7 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 09:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI registriran 2008 full Avto Niki

3 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 08:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI full titanium Avto Niki

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 08:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane 1.5 DCI full 2010 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 20:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Leon 1.9 2006

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 08:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C3 1.1 benz full unikat novo A Niki

5 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
14 мај 16:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 19:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Leon 1.9tdi 77kW 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat leon fr 2.0 2013

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 15:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Leon FR 2.0

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 16:37 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 10:48 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Leon 1.9 TDI 2010 Ecomotive

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 17:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.3 CDTI full unikat novo 2008 Avto Niki

3 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 11:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Auto Grup

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 21:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 5 2006 GOD 1 9 TDI 66 KV 90 KS FUL OPREMA EXTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
19 апр. 10:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Leon 1.6tdi 2015 full oprema

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 20:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Jazz 1.4 Benz 2006 ful oprema prekrasna sostojba

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 11:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT LEON 1.6TDI REDIZAJN EDITION-11

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Seat leon | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации