Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Suzuki , 25
Audi , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vitara,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vitara | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
16 апр. 12:42 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
13 апр. 17:45 , ,

Se otkupuvaat dzipovi terenci

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
10 јан. 14:59 , ,

audi A4 2.5 tdi quattro

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 16:37 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 tdci

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 септ. 09:25 , ,

SUZUKI VITARA -16

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
20 јан. 18:51 , ,

Skoda Octavia Neuvezena

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
22 септ. 11:59 Претпријатие , ,

Ford Focus Golem izbor na Koli Karavan moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:53 , ,

Suzuki Grand vitara

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 10:11 Претпријатие , ,

Suzuki Vitara

9 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
02 дек. 20:26 , ,

Grand Vitara 1.9 130ks -07 extra 4x4

6 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 11:32 Претпријатие , ,

Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 23:50 , ,

Suzuki Grand Vitara

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 15:45 , ,

Suzuki Grand Vitara

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
28 окт. 18:28 , ,

Suzuki Grand Vitara

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
10 авг. 07:46 , ,

Suzuki Grand Vitara

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
20 јул. 18:01 , ,

Suzuki Vitara 1.6 benzin plin

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
12 мај 20:20 , ,

Mercedes-Benz E 220 cdi zamena za Jeep

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
16 мар. 16:41 , ,

SUZUKI GRAND VITARA

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
28 фев. 18:50 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0

8 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 14:05 , ,

Suzuki Grand Vitara 1.6 110HP

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
30 окт. 08:57 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0TD -04 4WD 4X4

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 17:14 , ,

Suzuki Vitara -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 09:38 , ,

Jeep Suzuki Vitara -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
11 јун. 10:38 , ,

Suzuki Grand Vitara -02 2.0 dizel

5 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
01 мај 12:33 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0 dizel crdi -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 21:58 , ,

SUZUKI GRAND VITARA -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 15:14 , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 130 KS 4X4 -09

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
17 окт. 19:38 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0L 140 HP luksuzna varijanta

11 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
10 окт. 22:25 , ,

Suzuki Vitara -96

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул. 11:14 , ,

Suzuki Grand Vitara -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vitara | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Vitara in category Автомобили
  • vitara in category All Category
  • Vitara in category All Category
  • Vitara in category All Category
  • Vitara in category Автомобили
  • vitara in category Автомобили
  • vitara in category Станови
  • Vitara in category Автомобили
  • Vitara in category Оштетени возила (за делови)
  • Vitara in category Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации