Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Zastava , 134
Yugo , 4
Citroën , 2
Opel , 2
Audi , 1
BMW , 1
Lancia , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Zastava,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Zastava | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 02:04 , ,

Se prodava Zastava 101 Mediteran itno!

18 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
10 апр. 21:47 , ,

Zastava 101 Mediteran

18 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
19 мар. 18:45 , ,

Zastava 125 p

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
17 мар. 19:15 , ,

Zastava 101 so Atest Plin

400 ЕУР Price Reduced

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
15 фев. 01:11 , ,

Se prodava Zastava 128 vo vozna sostojba cena 500 evra

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 01:10 , ,

Se prodava Zastava 128

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 01:10 , ,

Se prodava Zastavs 128 socuvana

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
01 фев. 22:27 , ,

ZASTAVA 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 120 000 - 129 999
17 јан. 16:01 , ,

Zastava 101 Mediteran i Zastava 101 limuzina

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
18 дек. 17:58 , ,

Audi A3 1.9 tdi

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 15:41 , ,

Zastava 101

18 000 МКД

Година: 1988
Километража: 90 000 - 94 999
01 дек. 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 85 000 - 89 999
08 септ. 00:41 , ,

Zastava 101 so atestiran plin

1 МКД

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
06 авг. 13:09 , ,

Citroen C4 -05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 14:51 , ,

Zastava 128

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
27 мај 16:08 Претпријатие , ,

Koli Skoda felicija Matiz Lanos Xsara i dr

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
22 мај 14:46 , ,

Zastava 101

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр. 15:18 , ,

Opel Kadett benzin

Година: 60-тите
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 10:16 , ,

Zastava 101

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 11:47 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
29 авг. 15:49 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
17 авг. 19:56 , ,

Zastava 101

Година: 1984
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 01:12 , ,

Zastava skala 55

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
14 јул. 20:37 , ,

ZASTAVA SKALA 55 c

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
14 јул. 19:53 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
10 јул. 01:31 , ,

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 25 000 - 29 999
07 јул. 20:22 , ,

Zastava 101

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 95 000 - 99 999
16 апр. 17:53 , ,

Zastava Skala55 -89

21 000 МКД

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
20 мар. 13:00 , ,

Zastava 128

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 35 000 - 39 999
19 фев. 10:20 , ,

ZASTAVA 128

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
01 фев. 02:52 , ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
08 јан. 08:20 , ,

Zastava 750

700 МКД

Година: 1980
Километража: 20 000 - 24 999
03 дек. 21:37 , ,

Zastava yugo skala 55

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 40 000 - 44 999
27 ноем. 21:07 , ,

Zastava 128 vo vozna sostojba

500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 20:53 , ,

Zastava 750

2 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
07 ноем. 21:04 , ,

Zastava 750

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 21:04 , ,

Zastava 101

350 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
20 окт. 08:39 , ,

Zastava 101

450 ЕУР

Година: 1985
Километража: 75 000 - 79 999
07 окт. 20:46 , ,

Zastava Pick Up

450 ЕУР

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
20 септ. 20:15 , ,

Zastava Florida

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
20 септ. 13:20 , ,

Zastava Florida

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
22 авг. 19:48 , ,

Zastava 101 -91

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 75 000 - 79 999
06 авг. 16:05 , ,

Zastava Florida 1.3 EFI ATEST PLIN

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
01 авг. 20:54 , ,

Zastava 101 Skala 55

39 000 МКД

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
01 авг. 11:04 , ,

Zastava Skala 55 vo dobra sostojba

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 140 000 - 149 999
13 јул. 17:23 , ,

Zastava 101 mediteran -80

500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 95 000 - 99 999
12 јул. 21:25 , ,

YUGO 55

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Zastava | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Zastava in category Автомобили
  • zastava in category Автомобили
  • zastava in category Автомобили
  • zastava in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Zastava in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • zastava 101 in category Автомобили
  • Zastava in category Автомобили
  • zastava 750 in category Автомобили
  • zastava in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Zastava in category Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации