Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Fiat , 1676
Opel , 56
Peugeot , 30
Audi , 24
Ford , 19
Renault , 18
BMW , 16
Citroën , 13
Seat , 8
Škoda , 5
Toyota , 5
Hyundai , 4
Kia , 4
Jeep , 3
Lancia , 3
Nissan , 3
Yugo , 3
Honda , 2
Lada , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 20:03
Линк
, ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 13:19
Линк
, ,

PRODAVAM FIAT 500 1.3 MULTIJET 2011 GOD UNİKAT

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 14:47 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO III

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:18 , ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:46 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 12:32 , ,

Fiat Bravo -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:38 , ,

FIAT 500 1.2 75ks BENZIN -17 NEUVEZUVANO

7 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 11:30 , ,

SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.9 JDT

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:50 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:49 Претпријатие , ,

TOYOTA RAV4 4X4 2.2 D-4D 150KS LUXURY AUTOMATIC

16 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:27 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET ABARTH VERSION

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:35 , ,

FIAT STILO 1.9. JTD 116 KS -01 KLIMA FULL

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:30 , ,

Fiat 500 C -15

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:44 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:55 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 48KW -10 PERFEKT

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:59 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1-3 Multidzeb Ekstra Moze i zamena

7 399 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 15:52 , ,

Fiat Doblo 1.6 MJet 6 Brzini, 7 sedishta "12 god

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:49 , ,

FIAT STILO 2.4 TOUNING

61 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:18 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET FULL OPREMA SERVISIRANO

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:15 , ,

FIAT LINEA 1.3 MYLTIJET NOVA KOLA SKOPSKA NEUVEZENA

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 09:08 , ,

*** FIAT IDEA *** 1.4 plin benz

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
27 фев. 22:38 Претпријатие , ,

3 Kombinja: Boxer, Ducato i Bipper za super cena.

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 21:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
27 фев. 20:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување fiat | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • fiat 500 во категорија Автомобили
  • fiat 500 во категорија Автомобили
  • fiat во категорија Автомобили
  • Fiat во категорија Автомобили
  • fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat 500 во категорија Автомобили
  • Fiat во категорија Автомобили
  • Fiat 500 во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации