Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Fiat , 38
Audi , 1
BMW , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat 500 , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat 500 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 13:19
Линк
, ,

PRODAVAM FIAT 500 1.3 MULTIJET 2011 GOD UNİKAT

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
27 фев. 13:47 , ,

Fiat 500 C -15

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
27 фев. 13:19
Линк
, ,

PRODAVAM FIAT 500 1.3 MULTIJET 2011 GOD UNİKAT

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 01:36 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.2 2009 GODINA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 20:27 , ,

Fiat 500 Rockstar 2020

12 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
26 фев. 19:46 , ,

EXTRA CENA KESH!!!

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 22:51 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.3mg 09/08 BALKANAUTO KARS

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 15:25 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
02 фев. 08:31 , ,

Fiat 500 1.2 benzin -08 registrirana cela godina

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 19:04 , ,

Se prodava FIAT 500

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
30 ноем. 20:42 , ,

Fiat 500

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 15:19 , ,

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 септ. 20:06 , ,

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 10:52 , ,

Fiat 500 Abarth 1.4 Turbo 220 hp

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
10 апр. 21:27 , ,

FIAT 500 / 1,3 JTD / 2008 godina

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
18 фев. 21:45 , ,

Fiat 500 c lounge

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
18 јан. 20:12 , ,

Fiat 500 1.4-16 v

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 окт. 22:53 , ,

Fiat Bravo 1.9 Mjet 88 kw -07 EXTRA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 18:31 , ,

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 20:23 , ,

Fiat 500

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
27 апр. 00:41 , ,

FIAT 500 SPORT 1.4 16V 100KS 2008 GOD

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 22:56 , ,

Auto Plac

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 11:49 , ,

Fiat 500 Abarth 56 600 km

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
20 јан. 13:26 , ,

Fiat 500 1.3 jtd 75ks

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
06 ноем. 08:57 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 16v

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 13:44 , ,

Fiat 500

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
25 септ. 21:27 , ,

Fiat 500

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
28 мај 12:53 , ,

Fiat 500 edinstveno

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 22:40 , ,

Fiat Tempa 1.6 Ѕ plin

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
02 апр. 12:49 , ,

Fiat Linea skoro nova

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
08 јан. 15:27 , ,

Renault Safrane 2.2 si rxe 138ks klimatronic

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 19:28 , ,

Fiat Punto -03 PLIN

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
23 јул. 16:28 Претпријатие , ,

Fiat 500 1.3 multijet -09 novo

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
01 јул. 18:59 , ,

Fiat 500 -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 15:11 , ,

Fiat Cinquecento -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
08 фев. 19:36 , ,

Fiat 500 -08

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
05 фев. 16:49 , ,

Fiat 500 1.2 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
09 апр. 12:47 , ,

Fiat 500 -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување fiat 500 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот,се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации