Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

VW Volkswagen , 3584
Opel , 58
Audi , 47
BMW , 45
Peugeot , 32
Renault , 24
Fiat , 20
Seat , 17
Ford , 17
Citroën , 15
Alfa Romeo , 10
Škoda , 9
Kia , 4
Hyundai , 4
Dodge , 4
Yugo , 3
Chevrolet , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Honda , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 септ. 21:19
Линк
, ,

Vw golf 7 Bluemotion 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 14:56
Линк
, ,

VW Golf 7 1.6 tdi manual

9 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:47 , ,

VW Golf 3 benzin plin 1995 itno

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:56 , ,

Prodavam Volkswagen Golf 7 GTI

20 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 21:46 , ,

Prodavam Volkswagen Golf 7 GTI

20 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi 2001

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:42 , ,

Golf 5 1.9 TDİ 77KW Ful oprema

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:19 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2014 2.0 TDI Bluemotion OneAuto

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:06 , ,

VW Golf 6 1.2 benzin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:06 , ,

VW Golf 6 1.2 benzin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:11 , ,

VW Golf 5

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:12 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 66kw 2011 kako nov

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:09 Претпријатие , ,

Golf – 7ca R Line 2017

19 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 09:09 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 81KW 2016

11 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 22:18 , ,

VW GOLF 1.9 TDI 105KS GOAL EDITION -2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 22:10
Линк
, ,

VW GOLF 7 2.0 TDI 190 KS R LINE DSG -14

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 full oprema

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 20:57 , ,

Golf 5 2.0 4motion (4x4)

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 20:29 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD MOTOR GOLF

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 19:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
23 септ. 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 10:43 , ,

golf 5 2.0 gtd 170ks 07g registrirana

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 09:36 Претпријатие , ,

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 09:15 , ,

Golf V Plus - 1.9TDI 105Ks

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 09:09 , ,

VW Golf 6 1.4 16v highline full oprema

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI odlicen sest brzini

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 09:06 Претпријатие , ,

Golf VI 2.0tdi 110ks.Highline 009g.

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 00:22 , ,

VW Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 18:14 , ,

BMW 730

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 16:36 , ,

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG 7G FACELIFT HIGHLINE-2018

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
22 септ. 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
22 септ. 16:25 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion top

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 5 Golf 5 golf golf 7 Golf 6 Golf GOLF golf 4 golf 5 golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации