Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

VW Volkswagen , 1277
Opel , 27
BMW , 15
Audi , 15
Peugeot , 10
Fiat , 8
Ford , 8
Renault , 7
Citroën , 6
Seat , 4
Kia , 4
Škoda , 4
Hyundai , 4
Honda , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мар. 13:47
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77KW, GOAL VERZIJA, PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 16:15
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 23:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Golf 5 1.9 tdi 105ks

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:16 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks bez zabeleska

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI registriran 2008 full Avto Niki

3 190 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 13:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77KW, GOAL VERZIJA, PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Golf 7 1.6tdi bluemotion trendline 2013

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Golf 1.2 TSI 105hp 2015 registriran

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 18:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 2004/5GOD

4 890 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
22 мар. 22:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Се продава VW Golf 5

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 22:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 5

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 15:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 5 1.9 TDI GT 2008

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 16:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 2004/5g

4 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар. 16:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 16:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - 2006 GOD KLIMA

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 12:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

Volkswagen Golf 5 2008 1.9 TDI 66kw 90

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 11:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Insignia 2.0 Cdti Ne e od uvoz

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 15:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Vw GOLF 5 1.9 TDI 105 KS REGISTRIRAN PERFEKTEN

4 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 18:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi A4 avant 2.0tdi 16 v 140 ks 2007 registrirano

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 09:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 7 2018 TSI

17 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
27 фев. 14:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5 1.6 benzin mpi uvezen od Svajcarija top sostojba

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 16:26 Автомобили , Скопjе , Сарај

Golf 5, 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 16:20 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 19:52 Автомобили , Скопjе , Чаир

Golf 5 Karavan 1.9 tdi BLUEMOTION motor

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 08:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 22:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5 1.9 TDI

3 750 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:07 Автомобили , Скопjе , Петровец

Golf V 1.6 2007

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 17:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 5 Plus

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 16:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Megane CSENIK 1.6 benzin i plin 2008 perfekten

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 16:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

TOYOTA YARIS 1.0 BENZ 2009 GOD FUL OPREMA KAKO NOVAAA

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 13:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 6, 1.6 tdi-105ks-2011

7 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 11:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Jazz 1.4 Benz 2006 ful oprema prekrasna sostojba

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 11:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 207 model 1.4 benzin full oprema 07g extra

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 11:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai I 30 1.6 CRDI 2011 evro5 ful oprema kako novo

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 22:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
20 јан. 11:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 5 PLUS

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 15:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 4 1.6 16v

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 11:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 5 TSI 1.4 benzin 2008 uvoz od Svajcarija

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 23:52 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf 7 1.6 115ks

15 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
28 дек. 23:31 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf 7 1.6TDi 115ks

15 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
25 дек. 06:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 2007

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 13:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 5 Plus

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 11:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 5 2.0 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 17:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 5

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 22:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW GOLF V 1.9TDI 2007/8 TOUR - 217.000km SERVIS KNISKA

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 09:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golf 5 1.9TDI 66KW 2007

5 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 09:15 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Golf 5 TDI 1.9 DIZEL

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 00:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 7.5 1.6 TDI. DSG

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
16 ноем. 14:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

GOLF 5

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации