Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 12
Seat , 4
Audi , 1
BMW , 1
Chevrolet , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lupo , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lupo | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 12:24
Линк
, ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 14:41 , ,

Lupo 1.4 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 12:24 , ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 13:02 , ,

VW Volskwagen Lupo

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 09:11 , ,

SEAT AROSA -98

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
12 мар. 09:57 , ,

VW lupo 1.4

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
07 окт. 11:12 , ,

Delovi za BMW

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
29 јул. 20:51 , ,

VW Lupo 1.4 benzin

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 08:39 , ,

Opel Astra G 1 4 16VEURO 4 NOVA KOLA FABRIKA

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 10:21 , ,

VW Lupo 1.4 TDI

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 16:39 , ,

VW Lupo

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
21 дек. 15:47 Претпријатие , ,

SEAT AROSA 1.0 VO EXTRA SOSTOJBA ZIMSKI GUMI REGIS

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 09:52 , ,

VW Lupo

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 14:58 , ,

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 12:02 , ,

Opel Astra G 1 6 16VEURO 4 -02 NOVA KOLA FABRIKA

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
11 окт. 12:54 , ,

VW Lupo

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 00:37 , ,

VW LUPO VW

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 00:16 , ,

VW Lupo 1.0 50 ks

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 10:16 , ,

Opel Astra H 1.7 CDTI EURO 4 NOVA KOLA 07 GOD

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 12:45 Претпријатие , ,

VW GOLF III 1.9TDI KLIMA NOVI GUMI REG ZELEN KART

1 390 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 14:47 , ,

VW Lupo 1.4 tdi

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 11:12 , ,

VW LUPO

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
24 јан. 11:48 Претпријатие , ,

MATIZ -05 PLIN A-TEST REG CELA GODINA EVTIN ZAMENA

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 10:56 , ,

OPEL ZAFIRA 1 9 CDTI 6 BRZINI COSMO OPREMA

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 10:54 , ,

Opel Astra H 1 6 PLIN ATEST EVRO4 PERFEKTNA

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
27 ноем. 12:24 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9TDI FULL OPREMA REGISTRIRAN NAJEVTIN

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 23:03 , ,

SEAT ALTEA TDI 6 BRZINI PERFEKTNA FUL OPREM

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 17:00 , ,

VW Lupo 3L itno

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 14:29 , ,

VW Lupo 1.4 benzin moze i zamena

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 11:41 Претпријатие , ,

RENAULT SCENIC 1.6 REGISTRIRAN PLINSKI URED ODLICN

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
15 авг. 12:56 , ,

VW LUPO

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 17:32 , ,

Opel Astra H 1 7 CDTI EURO 4 -05 NOVA KOLA FABRIKA

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 10:46 , ,

VW Lupo

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 01:38 , ,

VW LUPO 1.2 3L TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:26 , ,

VW Lupo 1.4 tdi itno

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:30 , ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZ NYOJ MODEL NOVA KOLA

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 21:35 , ,

VW Passat 2.0 tdi dsg tiptronic extra oprema

6 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 07:41 , ,

VW Lupo tdi 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 03:50 , ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување lupo | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Lupo Lupo Lupo lupo lupo Lupo Lupo Lupo Lupo Lupo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации