Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Opel , 44
Peugeot , 28
BMW , 15
Audi , 14
Ford , 12
Renault , 12
Seat , 12
Fiat , 9
Citroën , 7
Kia , 7
Hyundai , 4
Škoda , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Jaguar , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор polo,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: polo | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 00:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:12 , ,

Audi A4 2.0 TDI 8G Tronik

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 22:42
Линк
, ,

Polo

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 16:48 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун. 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 08:16 , ,

VW Polo 1.9 47kw dizel 1999

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 14:27 , ,

Vw polo fox 1.2 2005 g reg so full oprema ODLICNO

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 20:41 , ,

VW Polo 1.4 tdi 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 13:21 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 tdi 2009

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 11:49 , ,

WV Polo 1.4tdi 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 07:04 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 00:43 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 00:41 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 16:10 , ,

VW Polo Classic 1996

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 15:54 , ,

VW Polo Classic 1996 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 09:28 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
14 јун. 14:28 Претпријатие , ,

VW Polo 1.0 registrirano

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 11:12 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 16:10 Претпријатие , ,

VW POLO GTI 180 PS CH UNIKAT

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 06:19 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002 full oprema

2 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 21:46 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 TDI 2013 full oprema odlicno

4 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
04 јун. 19:39 , ,

VW Polo 1.2 benzin 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 16:02 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
03 јун. 14:16 , ,

VW Polo 14i 16v

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 11:03 Претпријатие , ,

VW POLO 1.2TDI KLIMA NAVIGACIJA-12

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 09:24 , ,

VW Polo 1.2 benzin registrirano full oprema 2004

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 13:10 , ,

VW Polo 1.4i klimatronik full

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 03:45 , ,

VW Polo 1.9 dizel so full oprema servo klima 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 17:24 , ,

VW Polo 1.4 TDI bluemotion 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 16:29 , ,

Polo 1.4

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 мај 17:21 , ,

VW Polo 1.9 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
07 мај 17:01 , ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
04 мај 21:25 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6 tdi AutoBern

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 09:15 , ,

VW POLO 1.2

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 10:07 , ,

Se prodava polo 1.4 tdi

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
27 апр. 20:07 , ,

VW Polo dizel 2008 itno

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 21:37 , ,

Vw Polo Fox 1.2 12v 10.2008g odlicna sostojba

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 21:09 , ,

Vw POLO 1.4 PLIN 2006.GOD

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување polo | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

polo polo Polo polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации