Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Zastava , 26
Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zastava 750,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zastava 750 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 15:18 , ,

Opel Kadett benzin

Година: 60-тите
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 11:47 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
29 авг. 15:49 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
14 јул. 19:53 , ,

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
01 фев. 02:52 , ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
08 јан. 08:20 , ,

Zastava 750

700 МКД

Година: 1980
Километража: 20 000 - 24 999
18 ноем. 20:53 , ,

Zastava 750

2 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
07 ноем. 21:04 , ,

Zastava 750

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
11 јул. 00:31 , ,

Zastava 750

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 20 000 - 24 999
29 мар. 16:15 , ,

Zastava Fico

10 000 МКД

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 20:15 , ,

Zastava 750

350 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
16 авг. 14:21 , ,

ZASTAVA 750

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
20 фев. 19:44 , ,

Zastava 750

25 000 МКД

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
02 фев. 22:55 , ,

Zastava 750 Fico -82

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 45 000 - 49 999
13 јан. 16:18 , ,

Zastava 750 -72

300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
30 дек. 18:36 , ,

Zastava 750 fıco vo odlıcna sostojba -70

800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
18 ноем. 22:12 , ,

Zastava 750 Fico -81

1 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 0 - 4 999
21 окт. 21:43 , ,

Zastava 750 Fico -80

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 17:19 , ,

ZASTAVA 750 -64

Година: 60-тите
Километража: > 500 000
18 окт. 17:15 , ,

Zastava 750 -60

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
08 авг. 00:41 , ,

Zastava 750 Fico -70

450 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
30 јул. 11:17 , ,

Brkovi za Zastava 750 Fico -70

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
23 јул. 09:27 , ,

Zastava 750 -83

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
24 јун. 12:25 , ,

Zastava Yugo 1600cm3 -89

750 ЕУР Price Reduced

Година: 1989
Километража: 50 000 - 54 999
17 јун. 13:58 , ,

Zastava 750 -77

450 ЕУР Price Reduced

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 12:03 , ,

Zastava 750 Fico -85

650 ЕУР

Година: 1985
Километража: 45 000 - 49 999
30 јан. 12:18 , ,

Zastava 750 fabricka sostojba -82

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zastava 750 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации