Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Peugeot , 2
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat cc , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat cc | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 17:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
14 дек. 12:07 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
10 авг. 15:10 , ,

VW Passat CC 170kc -10

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 22:43 , ,

Passat CC

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 02:56 , ,

Passat

1 234 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
03 јан. 16:42 , ,

VW PASSAT CC - 09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 13:27 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 140ks Sportline

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 16:52 , ,

VW Passat CC -14

19 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
22 авг. 11:21 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI 170 PS

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 09:54 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI4x4 177ks

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 08:48 , ,

VW PASSAT CC 170ks

14 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 12:59 , ,

VW Passat CC

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 14:05 , ,

VW PASSAT CC 2.0tdi 170ks -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 16:34 , ,

VW Passat CC -10

18 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
17 јун. 11:31 , ,

VW Passat CC -08

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 16:17 , ,

VW Passat CC -12

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
21 апр. 12:35 , ,

VW PASSAT CC 2.0 DSG -09

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 20:25 , ,

VW Passat CC -09

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Passat cc | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации