Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 7
BMW , 7
Citroën , 2
Fiat , 4
Ford , 3
Honda , 1
Kia , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Opel , 7
Peugeot , 2
Renault , 2
Rover , 1
Škoda , 2
Toyota , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI 2011

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 00:53 , ,

Rover 100 benzin i plin

900 МКД

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
02 окт. 20:42 , ,

Se prodava

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 18:20 , ,

Golf 2 1990

700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 01:51 , ,

Се продава Буба во ретко добро сочувана состојба

1 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 01:51 , ,

Opel Vectra C 2007 1.8 benzin 16 V

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 00:34 , ,

Се продава

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 01:02 , ,

Se prodava Mazda 3 2.2 Diesel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 17:14 , ,

Seat Toledo 1997 1.9Tdi

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 15:53 , ,

Продавам Golf 2

1 200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 04:25 , ,

Golf IV 1.9 tdi 101ks

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 450 000 - 499 999
23 дек. 20:33 , ,

Продавам BMW 320d

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 21:28 , ,

Se prodava opel astra h 1.7 CDTI

1 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 85 000 - 89 999
25 јул. 00:51 , ,

Prodavam

1 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 12:35 , ,

Opel Astra GTC

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 20:50 , ,

Skoda Octavia

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
17 мар. 15:38 , ,

Mercede-Benz E200

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
23 дек. 15:03 , ,

Skoda Felicia 1.3

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 14:39 , ,

BMW 525 e34

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 20:49 , ,

Honda Civic 1.4 i 75 HP

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 20:20 , ,

Audi A4 1.6 benzin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
22 јул. 12:11 , ,

Audi A4 1.6 benzin

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 21:58 , ,

Citroen Xsara

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 мај 17:27 , ,

Mercedes Benz A 170 cdi -02

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 11:14 , ,

Opel Meriva OPC Motor Derbi Mulhacen

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 16:19 , ,

VW GOLF 4 TDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 20:40 , ,

Ford Focus 1.8 dizel

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 08:44 , ,

BMW 525 DIZEL

999 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 17:46 , ,

Toyota Corolla

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 13:19 , ,

Fiat Grande Punto 1.4i

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 11:49 , ,

Fiat 500 Abarth 56 600 km

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
04 фев. 21:02 , ,

Mercedes 200 moze zamena

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
22 јан. 16:26 , ,

Audi A4 1.8 -94 plin atest

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
24 дек. 17:25 , ,

Mitsubishi Colt

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 20:10 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136Ks

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 14:09 , ,

Ford Focus odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
19 окт. 17:01 , ,

Opel Corsa full oprema

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 15:41 , ,

Mitsubishi Pajero

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
30 авг. 14:04 , ,

RENAULT MEGANE -03

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 14:14 , ,

Alfa Romeo 156 1.9jtd 115ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 17:40 , ,

VW Golf 2

Година: 1986
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 22:22 , ,

Audi A4

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
11 јун. 20:53 , ,

VW GOLF ITNO I POVOLNO

1 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 17:19 , ,

Yugo 55 vo odlicna sostojba

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
17 мај 23:52 , ,

Mercedes C 220 cdi Odlicen

4 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 18:02 , ,

Mercedes C250

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
02 апр. 16:32 , ,

VW Golf 1 gti dizel 1.6

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
18 мар. 20:48 , ,

Mercedes E 220

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации